2733
2734
عنوان

عروسابیاین...برای خرید عروسی چقد طلا برداشتین؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 117 پست
همتون شش تا النگو !! یه جا خریدن  یا تو دوران عقد یکی یکی اوردند؟؟؟؟ من سه تا النگو سیصد ...

برای من سر عقدی ۵ تا النگو جمع شد 

یک هفته بعدش رفتیم شوهرم گذاشت روش ۶ تا پهن برداشتم 

توی دوران عقد هم چیز خاصی نیاوردن 

برای منم اصلا مهم نبود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همتون شش تا النگو !! یه جا خریدن  یا تو دوران عقد یکی یکی اوردند؟؟؟؟ من سه تا النگو سیصد ...

کلا طلا برات مهم نبود یا سختگیر نبودی درکل گلم؟

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم
برای من سر عقدی ۵ تا النگو جمع شد  یک هفته بعدش رفتیم شوهرم گذاشت روش ۶ تا پهن برداشتم  ...

کی داد النگوها رو 

من سر عقدم بابام دوتا النگو کلفت داد 

که سه سال پیش پدرشوهرم الکی گفت بده برم ببنم مدل این دارن 

بعد فهمیدم رفته قیمت کرده😲

سه سال پیش دونه ای یک و دویست بودن 

بعد پدرشوهرم یه النگو نازک داد قیمتش سیصدهزارتومن😯😯😯😯😯😯😯

یا ابالفضل العباس علمدار 
2738
کی داد النگوها رو  من سر عقدم بابام دوتا النگو کلفت داد  که سه سال پیش پدرشوهرم الکی ...

اقا این النگوهای ارزونو کجا گیر میاوردن بخدا من هروقت رفتم میلیونی بوده  زیر ی تومن النگو ندیدم

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم

من پارسال تازه داشت دلار بالا میرفت عروسی کردم.و طلا هم نداشتم ب جز حلقه هامون.شوهرم اونقدر درامد نداشت منم خودم در جریان بودم.اونقدری جمع کرد ک عروسیشو خودش بگیره.بی پدر  بزرگ شد😭

عزیزم من خودم دوسال پیش عقد کردم 7 تا النگو و تک دست و سرویس و گوشواره و انگشتر و ........خریدم...ولی اونموق ارزون بود الان اگه میدونی شوهرت توانش نداره خواهش میکنم باهاش مدارا کن..برو از این بدلیجات رنگ ثابت مث طلا هسن بخر بخدا هیشکی نمیفهمه...

حس یه ادم 30 ساله رو دارم...واسه یه کارهایی زوده واسه یه کارهایی دیر😭
2706