2737
2739
عنوان

کیا بچه بودن...

243 بازدید | 25 پست

بیش فعال بودن؟؟؟

بچگی تون چجوری بوده ؟ چه خرابکاری‌هایی کردین؟؟

من خودم افتضاح!😂😅 انقدر شیطون بودم که بعضیا دوسم نداشتن 😔

حتی یاد کودکیم میفتم ناراحت میشم و از خودم بدم میاد!

ولی الان به شدت آروم و گوشه گیرم

من خیلی کوچولو بودم شلوغ بودم ولی بعدش اروم شدم...

از بچه شلوغ بدم میاد بچه دوستم خیلی شلوغه میومد خونمون استرس میگرفتم کل خونه رو کن فیکون میکرد

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن کسایی ک توی بچگی‌شیطون بودن. بزرگ ک میشن صبور و اروم میشن

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728

منم لوس و بد بودم .‌تقصیر مادربزرگم بود بشدت دوسم داشت . مامانمم ولم کرده بود رفته بود دنبال درس مقشش . بابامم جبهه . واقعا بچه مزخرفی بودم . اما الان دیگه دارم وارد میانیالی میشم و عصای دست پدر مادرمم . بسیار صبور شدم چیزی که تا ۲۷ سالگی نداشتم .

هیچ  
2738

من

یادمه یه موش پیدا کردم(نمیدونم از کجا) انداختمش تو پارچ...(مامانم وسواسه)

با فرچه و تاید اینقدرررررر شستمش که مو نداشت بدبخت

بعد خونمون پر مهمون بود رفتم نشونشون دادم همه جیغ زدن و فرار کردن

منم گفتم مامان بیا موشتو تمیز شستم

کالری شماری😍وزن اولیه۸۶،،هدف اول۸۰هدف دوم۷۵ ،،هدف نهایی۵۵
منم همون شکلی بودم پر حرف و شلوووغ 😔

عیبی نداره مهم الانه که بزرگ شدی.ولی واقعیت اینه که بچه شلوغ خودشو از چشم میندازه.باور کن یکی از دلایل بهم خوردن دوستی ما همون بچه بود ...

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

من وحشتناک بودم فقط بخاطر زرنگیم دکترا میفهمیدن پیش فعال نیستم وگرنه همههه اولش فک میکردن یچیزیمه خخخخ

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2706