2733
2739
عنوان

خانما میشه ی لحظه بیایید لطفا

191 بازدید | 19 پست

الان ی خانمی تایپک زد راجب سرطان تیرویئد میشه اگ کسی میدونه منو از نگرانی در بیاره اخه پسر من دوساله و نیمه است تیروئید کم کار داره و قرص مصرف میکنه .اما نمیدونم چرا این تایپک رو خوندم دلم ی جوری شد .اومدم اونجا بپرسم ک تعطیل شد .ممنون میشم اگ کسی میدونه بگه 

میشه برا خونه دار شدنم ی صلوات بفرستید آبجی های گلم .ممنونم از همتون 😍😍😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وااا مگه تیروئید هم سرطان داره😕

منم نمیدونم الان ی خانمی اینجا گفتن .منم خیلی نگران پسرمم نمیدونم 

الان خیلی از مردم ایران کم کاری تیروئید دارن قرار نیست که همه سرطان بگیرن،

میدونید من تا حالا نشنیدم حتی دکتر پسرمم راجب سرطان تیروئید اصلا حرفی نزده اما ی لحظه ک اینو خوندم یکم ناراحت و نگرانم 

2738

عزیزم کم کاری چه ربطی به سرطان داره. حتما دکتر دارو هاشو تجویز کرده و هربار معاینه میکنه دیگه اگه مشکلی باشه می فهمه اصلا خودتو نگران نکن نصف بیشتر مردم ایران مشکل تیروئید دارن 

نگران نباش من شنیدم تا سه سالگی خوب می شن واحتیاج به خوردن قرص نیست 

اما پسر من از وقتی ب دنیا اومده قرص میخوره .نگران قرص خوردن نیستم چون دیگ دکترش میگه فعلا باید بخوره .نگران این سرطان ک گفتن هستم .منظورم اینه علایم خاصی داره یا چجوریه 

عزیزم کم کاری چه ربطی به سرطان داره. حتما دکتر دارو هاشو تجویز کرده و هربار معاینه میکنه دیگه اگه مش ...

ممنونم از راهنمایتون .

اما پسر من از وقتی ب دنیا اومده قرص میخوره .نگران قرص خوردن نیستم چون دیگ دکترش میگه فعلا باید بخوره ...

عزیزم منم این کلمه وشنیدم ولی اون فرق داره نگران نباش یکی میبینی معدش مشکل داره تا اخر عمر باید بامعدش مدارا کنه مثل خاله من یکی میبینی سرطان معده داره پس هر کدوم مریضی جداگانه ای هستند

میدونید من تا حالا نشنیدم حتی دکتر پسرمم راجب سرطان تیروئید اصلا حرفی نزده اما ی لحظه ک اینو خوندم ی ...

نترس عزیزم.خب دکتر از چیزی که اصلا احتمال نداره چرا باید بیاد الکی مردمو بترسونه .هر گردی که گردو نیست.

وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هرچه میخواهد ببارد
عزیزم منم این کلمه وشنیدم ولی اون فرق داره نگران نباش یکی میبینی معدش مشکل داره تا اخر عمر باید بامع ...

ممنون ک جواب دادید .منو از نگرانی در اوردید 

2706