2737
2739
عنوان

خوابگاه دانشگاه

1246 بازدید | 23 پست

سلام دوستان نظرتون در مورد خوابگاه چیه بنظرتون دولتی برم ارزششو داره تو یه شهر دیگه یا غیرانتفاعی شهر خودم بهتره 

و یچیز دیگه دانشگاه شهر رضا خوابگاه 36 تا میگیره ولی کلی ادم از چندین رشته میگیریه جریان چیه به همه میرسه یا فقط چند نفر از هر رشته؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دو سال خوابگاهی بودم بد نبود اوایلش برام سخت بود بعدش عادت کردم.بالاخره از هر فرهنگی توش هست باید خودتو وفق بدی.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2728

دانشگاه دولتی طبیعتا از هر لحاظ بهتره 

ولی هر طور  خودتون صلاح می دونید دیگه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

دانشگاه هایی که ظرفیت خوابگاهشون پره تو دفترچه جلوش میزنه فاقد خوابگاه یا عدم تعهد اراعه خابگاه در غیر این صورت ظرفیت پذیرش همه ورودی هارو داره

من خوابگاهیم راضیم از خابگامون

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
2738

دولتی برو 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

من اگه برگردم عقب صد سال سیاه نمیرم خوابگاه انقدر که مزخرف بود اتفاقا منم دولتی بودم یه شهر دیگه 

اگه برمیگشتم عقب صد درصد دولتی یه رشته پایینتر دانشگاه دولتی میرفتم یا غیرانتفاعی و اینا ولی پامو خوابگاه نمیزاشتم خیلی بد بود فقط خاطرات بد دارم

اولویتام با شهر خودمه بعدیاش بر حسب علاقمه بعد رشته ای که دوست ندارم بعد غیر انتفاعی

الان انتخاب رشته کردی یا تموم شده؟! چه رشته ای میخوای؟!

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
الان انتخاب رشته کردی یا تموم شده؟! چه رشته ای میخوای؟!

من فناوری اطلاعات ارتباطات همونit شبکه ..برنامه نویسیم دوست دارم ولی از سختیاش میترسم یهو بمونم و اینه چون علاقه خاصی به برنامه نویسی دارم میخام کلا دورشو بگذرونم همه چیشم دارم

2706