2733
2734
عنوان

ای خدا از دست اینا من چیکار کنم😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 82 پست

بچه ها یه دعایی کنید بخوابن از صبح بغلمن

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جوونم.مامانشون حوصله کن شیطونیاشون شیرین

بخدا خیلی حوصله میکنم خیلی اذیتم میکنن اصلا نمیخوابن از طهره بیدارن بچه تا الان باید ده بار میخوابیو

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
خیلی سخته بخدا

میدونم.خیلی خیلی دوس دارم.یه حس خیلی خاص

بچه یگیشم سخته چه برسه به دوتا هم زمان

خدا صبرتو زیاد کنه

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2731
بخدا خیلی حوصله میکنم خیلی اذیتم میکنن اصلا نمیخوابن از طهره بیدارن بچه تا الان باید ده بار میخوابیو

واااای نگو دخترای من ساعت خوابشون یکی نیست هلاک شدم والا یکی شبا بیداره تا ده صبح وقتی داره میخوابه اونیکی بیدار میشه شب و روز کلا یه ساعت میتونم بخوابم اونم اگه یکی باشه که بیاد نگهشون داره

سلام ارغوان جون من خواننده خاموش بودم بخاطر تو عضو شدم بگم دوباره عکس بذار لطفا اخه من ه هرموقع رسید ...

من دیدم 😍دوقلوهاش که ماشاا.. خیلی ماه و خوردنی هستن ببینی عاشقشون میشی شوهرشم به چشم برادری خیلی مقبوله

2740
سلام ارغوان جون من خواننده خاموش بودم بخاطر تو عضو شدم بگم دوباره عکس بذار لطفا اخه من ه هرموقع رسید ...

عزیزم هستی بزارم

من دیدم 😍دوقلوهاش که ماشاا.. خیلی ماه و خوردنی هستن ببینی عاشقشون میشی شوهرشم به چشم برادری خیلی مق ...

😂😂😂😂 راستین جان حیف که راهمون خیلی از هم دوره وگرنه یه شب شام شوهرمو میاوردم خونت فکرکنم خیلی خوشت اومده ها😂😂😂

نه نه غلط کردم خیلی هم هم زشته😂😂😂

نامرد گزاشته رفته تولد منم دعوت بودم نرفتم😥😥

2706