2733
2734

پسرمنم ۳سالشه خیلی لجبازه،میگه غذامیخام میارم میگه نمبخام میگم باشه میبرمش میگه میخام میگم باشه میارم براش میگه خودم بخورم میگم باشه قاشق بهش میدم پرت میکنه شروع میکنه گریه،هرچی دست داذاشش باشه رومیخاذهرکاری بگم برعکسشومیکنه،هرچی میگم میگه نمیخام همه رومیزنه حرف گوش نمیکنه خیلی خسته م ازرفتاراش خیلی،امروز هی دل به دلش دادم هی بدترکرئ آخر نشستم کلی گریع کردم جیغ زدم

نی نی سایتم نی نی سایت قدیم 😊😀
وای پسر منم دو سالشه همش بهم ریزی می‌کنه الانم هنوز راه می‌ره میپاشه انقد جیغ میزنم از دستش اعصابم خ ...

من وسیله هایی ک میریزه جمع نمیکنه رو میذارم کمد با قول جمع کردنش میدم لهش البته خب دختر من 4سالشه از الان روش کار کنید درست میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین قبل از هر چیز آرامش خودت را حفظ کن بهت قول میدم دو سال دیگه بچت آرومترین بچه میشه از همه بچه ها آرومتر اگر خودت استرس داشته باشی و عصبی بشی اون بدتر میکنه واسش کتاب قصه بخون وقتی گریه میکنه واکنشی نشون نده شایدم از یه چیزی ترسیده دعای قلعه یاسین بگیر اول هر ماه قمری از دعا ردش کن و هر شب دعا را زیر سرش بزار.

2728
پسرمنم ۳سالشه خیلی لجبازه،میگه غذامیخام میارم میگه نمبخام میگم باشه میبرمش میگه میخام میگم باشه میار ...

منم این روزا رو زیاد داشتم.به مدتم خودزنی میکردم الان آرامشم بیشتر شده دیگه خودمو نمیزنم.

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
😅😅😅😅 خداوکیلی این بچه ها چرا اینجورین؟؟دختر من نه از کسی و نه از چیزی نمیترسه.

منم موندم بخدا نمیدونم چرا اینجوریه خاهرم میگه من۳تادارم از یدونه تو ارومترن

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
ببین قبل از هر چیز آرامش خودت را حفظ کن بهت قول میدم دو سال دیگه بچت آرومترین بچه میشه از همه بچه ها ...

باشه عزیزم ممنونم ازت

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊

والا بچه های جدید نمیدونم چشونه قدیما بچه ها به سن بلوغ(۱۴_۱۵) میرسیدن سرخود میشدن 

اینا از العان اینن تو اون سن معلوم نیس چی بشن

آنان که به روزگار ما خندیدند باشد که به روزگارشان گریه کنیم 
2740

پسر منم سه سالشه ده قدم که میاد میگه بغلم کن یا یجا وایمیسته میگه خوابم گرفته .تنها چیزی که یاد گرفتم اینه که تو مسیری که داریم‌میریم پفیلا یا مغز تخمه یا یخمکی چیزی میخرم براش میدم دستش اونم مشغول خوردن میشه یادش میره نق بزنه کل مسیرم راه میاد