2733
2739
😅😅😅😅 خداوکیلی این بچه ها چرا اینجورین؟؟دختر من نه از کسی و نه از چیزی نمیترسه.

دقیقا پسرمنم همین حتی بهش گفتم ممدقلی میگه زنگ بزن باهاش حرف بزنم بیاد بازی کنیم من دوسش دارم😖من خودمم ازشکل ممدقلی میترسم ولی اون دم به دیقه میاردش😑🙄😟

اسی چرا لینک دادی؟الان نصفشون تعلیق شدن ک ریپ کنیم جواب نمیدن

هرجند تایپیک جالبیه

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا پسرمنم همین حتی بهش گفتم ممدقلی میگه زنگ بزن باهاش حرف بزنم بیاد بازی کنیم من دوسش دارم😖من خو ...

😅 ممدقلی کیه؟

حالا دختر من صدای کهنه فروش میشنوه خودشو قایم میکنه بعد از اونجا داد ميزنه میگه برو خونتون بچه بد

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2728
بزن تو گوگل عزیزم ممدقلی میاره برات

ترسناک نباشه نصف شبی  

ترسناک نباشه نصف شبی    

اوه دیدم😩

2740
ما حق دیدین تلوزیون نداریم فقط کارتون شوهرمم از وقتی میاد با هم دعوا دارن هیچ جورا راصی نمیشه  ...

بالاخره تموم میشه الان پست قبلیمو دیدم که مال یکسال پیش بود واقعا هم گذشت الان حتی خوشمزه ترین خوراکی هایی رو که خیلی هم دوست داره به من و باباش و همه میده حتی اگه کم باشه😁

بالاخره تموم میشه الان پست قبلیمو دیدم که مال یکسال پیش بود واقعا هم گذشت الان حتی خوشمزه ترین خوراک ...

چقدر امیدوار شدم ممنون ک گفتی هرچند الان دیگه چند سال از همین پستت گذشته ،من امروز پسرم و بد دعوا کردم و انقدر عذاب وجدان دارم نمیتونم بخوابم

دوقلو دارم هرچی دخترم برمیداره داداشش ازش ب زور میگیره اگه نده میزنتش و جیغ میکشه امروز دفتر کار همسرم بودیم ی تلفن مهم داشت اینم جییییغ مجبور شدم ببرمش تو ماشین و در و ببندم کلی گریه کرد نمیذاشتم پیاده بشه خودم بیرون وایساده بودم 🤦‍♀️

چقدر امیدوار شدم ممنون ک گفتی هرچند الان دیگه چند سال از همین پستت گذشته ،من امروز پسرم و بد دعوا کر ...

چند سالشه؟

یاد اون موقع ها افتادم خیییلی اذیت شدم بله هر رفتاری یه تایمی داره و میره و البته به جاش یه رفتار دیگه میاد☺

حتما بذارش مهد 

پسر من بخاطر کرونا مهد نرفت ولی از وقتی رفته پیش دبستانی خیلی خوب شده 

چند سالشه؟ یاد اون موقع ها افتادم خیییلی اذیت شدم بله هر رفتاری یه تایمی داره و میره و البته به جاش ...

سه سالشونه...اتفاقا خیلی تو فکرش هستم ،دخترم وابستگیش کمتره ولی پسرم مدام کنار خودمه واسه همین نمیدونم میمونه مهد یا نه

سه سالشونه...اتفاقا خیلی تو فکرش هستم ،دخترم وابستگیش کمتره ولی پسرم مدام کنار خودمه واسه همین نمیدو ...

اینا که دو قلو هستن باید همش با همم باشن و بازی کنن

نگران نباش دو تاشونو بذار مهد شاید چند روز مجبور بشی خودتم باهاشون بمونی ولی بعد دیگه راحت میمونن

پسر منم شدید وابسته بود سه روز مهد موندم باهاش کم کم یاد گرفت بمونه