2737
2734
بذار

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکوراسیونت معمولیه!

خونت خیلی شیک نیست!

خونه منم در سطح خونه توعه!

اما همش دلم یخواد خیلی شیک باشه!

ایشالا توش خوشبخت باشییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

همش دلم میخواد خونم شیک باشه

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
دکوراسیونت معمولیه! خونت خیلی شیک نیست! خونه منم در سطح خونه توعه! اما همش دلم یخواد خیلی شیک باش ...

ممنونم بابت نظرت.

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
دکوراسیونت معمولیه! خونت خیلی شیک نیست! خونه منم در سطح خونه توعه! اما همش دلم یخواد خیلی شیک باش ...

ولی من خونمون رو خیلی دوست دارم فقط میخواستم واسه تغییر دکوراسیون اگه کسی نظری داشت بهم بگه.

2740
اراک 60 متری الان 250 میلیون ما 80 داریم نمیشه هیچوقت دیگه شما وجا هستین

عزیرم فکرکنم تو کرهرود اراک بتونی پیداکنی این قیمت البته شایدوامم داشته باشه یکم بگردبنظرم

💗لطفا برای حاجاتم یه صلوات مهمونم کنید  

استارتر یه عکس گذاشتی؟یا من یکیشو دیدم کلا

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
مبلتو کی گرفتی؟ چقد؟ منم مبلام این مدلیه رنگش فرق میکنه فقط

با منی عزیزم؟

اینا رو من پارسال با عسلیاش ۴و۳۰۰ گرفتم.

2706