2737
2734
بلد نیستم بگم چی کار کنی خیلی شیک و جدید بشه! سلیقه من در سطح خونه شماست، یعنی اگه بخوام خونه بچینم ...

لطفا در مورد خونه من دیگه شما نظر نده.همش میگی خوب نیست و خاص نیست و ..... مگه من گفتم بگید خونم خاص و شیک هست یا نه.خونه شما هرچی هست مطمئنا دوستش نداری ولی من با همین وسایل و خونه ام با همسر و دوتا بچه هام عشق میکنم.والا تو تاپیک های قبلیت گفتی خودت و همسرت شغلتون خیلی بلندمرتبه اس و گفتی خودت میتونی در عرض یه روز ماشین ۱۰۰ میلیونی بگیری.الان میگی پول ندارم و .... ضمنا من ۱۰ ساله ازدواج کردم که بیشتر وسایلم واسه ۲ سال پیش دوباره جدید گرفتم.حالا تو سلیقه شما نیس دلیل نمیشه هرروز کامنت بذاری که خونه ات خاص و شیک و جدید نیست.

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
لطفا در مورد خونه من دیگه شما نظر نده.همش میگی خوب نیست و خاص نیست و ..... مگه من گفتم بگید خونم خاص ...

عزیزم سوء تفاهم شده!

اگه بد بود که نمیگفتم مثل ماله منه!

میگم خونت خوبه، خونه منم خوبه!

منم مثل شما خونم رو دست دارم!

منم اثاث هام رو دو سال پیش خریدم!

خونت مثل خونه منه ، تازه بهتر!

اما از این خیلی لوکس جدیدا نیست!البته اگر به نظر خودت خیلی لوکس و جدیده خب اوکی!

من که کاری ندارم!

فقط خیلی باهات همزاد پنداری کردم!

چون سلیقت مثله منه! 

عزیزم من کارمندم با حقوقه کارمندیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!من شاید تو 5 سال بتونم 100 میلیون در بیارم اما یه روزه نه!اما همیشه راضی ام!

بازم ببخش نمیخواستم ناراحتت کنم!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم خونه من شب اولی که اسباب کشی کردیم خیلی کوچیکه ولی  توش ارامش دارم چون برا خودمه از مستاجر ...

مبارکه جیگرم 

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی