2737
2734
عنوان

خواسته ی عجیب شوهرم به نظرتون چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 23 پست
سلام ببخشید شما زندگی می کنید ...یا خاله بازی ....یعنی چی گل دختر اینکه زندگی نیست ..‌.میدون جنگه .. ...

چیکار کنم به نظر شما

شوهرم خیلیییی حساسه حساسیتایه الکیم داره ها 

تقصیر خودشم نیست محیط خانوادش اینجوریه

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نزار این کتک زدنه عادی بشه...شاید الان بهش حق میدی و قلبن ناراحت نیستی ازش ولی بهش بگو دیگه هیچوقت اینجوری نکنه

بعدشم اگه دوسش داری به خواستش عمل کن 

دربرم تا نکشتنم😖

چی میگی تو😤😤😤😤
2731
ناراحت نشیا از لحاظ عقلی میگم😕 خب دختر خوب میگه عکس نزار عکس میزاری میگه چادر بپوش شرط عمل میزاری ...

واقعا عکسم موهام بیرون نبود ولی میگه کلااا نباید بزاری 

واقعا خودمم میفهمم یه چیزیم میشه همش خودخوری میکنم چرا راضی شد من برم اینکارو بکنم حس میکنم بی تفاوت شده نسبت بهم

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏
چیکار کنم به نظر شما شوهرم خیلیییی حساسه حساسیتایه الکیم داره ها  تقصیر خودشم نیست محیط خانوا ...

عزیزه دلم با دعوا که حل نمی شه ...بشینید با هم صحبت کنید ..آدم که خودش و عزیزشو نمی زنه .....همسر شما مطمئنا دربچگی آسیب روحی و جسمی زیاد از خانواده اش دیده که اینطور به شما و خودش آسیب می زنه ....گل دختر خودت رو قانع نکن به فکر چاره باش ...چون اول همسرتون باید از نظر روحی درمان بشه 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
نمیدونم چند روزه فکرم مشغوله ک چرا راضی شده لابد دیگه دوسم نداره ک حاضره برم چون قبلا خیییییلی به شد ...

معلومه خیلی دلش میخواد چادری بشی که از چیزی که ایننننقد نفرت داشته الان بخاطرش راضی شده

داری تحت فشارش میزاری ولی لاقل بدقولی نکن

چی میگی تو😤😤😤😤
2738

جالبه کتک زدن اگه دلیل داشته باشه موردی نداره

شما واقعا باید رو رابطه تون فکر کنید کارهاتون منطقی نیست 

زندگی هم اگه قالب معامله به خودش گرفت دیگه زندگی نیست 

باید کاملا بشینید با هم حرف بزنید تمام مشکلات ریشه داره

🍃هرکجاهستم باشم آسمان مال من است🍃