2726

من شوهرم دو روز پیش بخاطر یه عکس ک از خودم گذاشته بودم پروفایل ک اصلللللا موهام معلوم نبود از سر کار اومد خونه و منو کتک زد خودشم یه عالمه زد طوری ک پیشونیش کلا کبود بود 

من عکسو برداشتم از پروفایلم

قبلا بهم گفته بود عکس نزار خوشم نمیاد من بحثمون شده بود کرم ریختم گذاشتم

اومد خونه کتکم زد منم هیچی نگفتم فقط گفتم خودتو نزن منو بزن 

بعد ک اروم شد اومدو از دلم در اورد منم بخشیدمش

میگه بهم چادر بپوش گفتم میپوشم ولی به شرط اینکه بینیمو عمل کنمو دندوناتو ارتودنسیو لمینت

قبلا اصلاااا خوشش نمیومد حتی اسم عملو بیارم الان بخاطر چادر راضی شده

بعد من همش پیش خودم میگم نکنه حتما دیگه دوسم نداره ک راضی شده برم😔😔😔

خانما کتک زدنش واقعا مشکل از خودم بوده شوهرم خیلی مهربونه باهام واقعا کرمو خودم ریختم کلیم خودشو زد بعد اینکه منو زد طوری خودشو زد من گفتم الان خونریزی مغزی میکنه

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نظرم اینه یه بچه ای شما زندگی گرو کشی نیست

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

سلام ببخشید شما زندگی می کنید ...یا خاله بازی ....یعنی چی گل دختر اینکه زندگی نیست ..‌.میدون جنگه ....رو بروی همدیگه از همدیگه غنیمت می گیرید و خط و گرو می کشید 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
چند سالتونه استارتر؟ چه اوضاعی بوده ! چرا انقدر درگیری الکی ؟

نمیدونم چند روزه فکرم مشغوله ک چرا راضی شده لابد دیگه دوسم نداره ک حاضره برم چون قبلا خیییییلی به شدت متنفر بود از عمل کردن

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏
عزیزم همسن توام😑

ناراحت نشیا از لحاظ عقلی میگم😕

خب دختر خوب میگه عکس نزار عکس میزاری میگه چادر بپوش شرط عمل میزاری خوب اینا یعنی هنوز بچه ای

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍

حتما چادری شدنت خیلی براش مهمه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2706