2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ایشالا ما مستأجرام صاحب خونه شیم

خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏
2738

خونه پیدا کردن ی طرف چیدن وسایل ی طرف 😢منم ی هفته ست اثاث اوردم یعنی هلاک شدم  سه روز طول کشید تا چیدم

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘

ما هم همین شرایط رو داریم 😢😢قرار بود صاحب خونه با اضافه کردن 600 تومن به اجاره تمدید کنه .یکدفعه دیروز خبر داد فامیلمون خونه رو میخواسته من هم با اون قرارداد بستم به همین راحتی مارو فروخت😕😕

الان نمیدونم اسباب جمع کنیم یا دنبال خونه بگردیم 15 تیر هم تخلیه اس.

همه خونه ها هم کثیف و داغون با رهن و اجاره بالا 😢😢😢 قیمت خونه ها به روز میشه ولی ظاهرشون نه ، مثل طویله اس 

ما هم همین شرایط رو داریم 😢😢قرار بود صاحب خونه با اضافه کردن 600 تومن به اجاره تمدید کنه .یکدفعه د ...

خدا کمکون کنه 

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘

خانمها  پدر شوهرم تو ی شهر کوچیک خونه داره میگه شما بیاین بشینین از خونه خودشم پنج دقیقه راهه با ماشین خواسته باشیم بریم خونه هاشم همه چیزش مجهزه به نظر شما برم اونجا شما بودین میرفتین???? 

2706