2733
2734
عنوان

کی تا حالا خاهر شوهرشو کتک زده.؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3563 بازدید | 109 پست

دارم فکر میکنم مثلا چه موضوعی باید پیش بیاد که بخوام ی نفرو کتک بزنم  

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خواهر شوهرام از اون پاره كن هاي روزگارن ولي با من خوبن هميشه ميگن اگه ديدي داداشمون بهت خيانت كرد ...

توهم ازاون سیاستمدارای روزگاری 😝😝😄😄

میشه برام یه دونه  صلوات بفرستید 😢 
2728
2738
داد منم لگد زدم وسط پاش سه روز بیمارستان بود طلاقم داد

شوهرتو زدی یاخواهرشو؟؟ 

چطوری زدی که سه روز بستری شد به منم یادبده😂

میشه برای مشکلاتم صلوات مهمونم کنی لطفا لایکم کن منم برات بفرستم 💖🙏
اون خواهرشوهرو بدن به من نشون بدم کتک خوردن یعنی چی هووووف

عمم یبار کلی موها مامانمو از پشت کشید مامانم تو اشپز خونه بود اومد از پشت کشید اب جوش دستش بود ریخت بعد رف تی وی مونو کوبید زمین دم در با سنگ میزد ب ماشینمون اصن یه وضییییی

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️
مامانم مادرشوهرشو زد 

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

دختر خالم یه دل سیر خواهر شوهرشو زد ،بعد مادرشوهرش میاد تا دخترشو ا زیر دستش بیاره بیرون مادرشوهرشو هم یه دل سیر زده بود ،این وسط شوهرش میاد صحنت رو میبینه شک میشه دختر خالمو میگیره به باد کتک ،تا یه مدت سوژه بودن 😄😄😄تا پا طلاق رفت ،میگفت دلم خنک شد ارزششو داشت😂

من به خداوند ایمان دارم که روز های خوبی پیش رو دارم ❤❤❤
2706