2733
2739
عنوان

کی تا حالا خاهر شوهرشو کتک زده.؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3563 بازدید | 109 پست
ی بار با خاهر شوهرم دعوام شد سر هیچ پوچ دو تا تو گوشی زد منو منم هلش دادم افتاد زمین نزدمش ولی وختی ...

خوبت کرد روانی 

مگ میشناسمت ک فرط اومدی پست گذاشتی تو تاپیکم ک ازت متنفرم

معلومه عقده ای هستی

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اونایی که میگن ما فلانی کتک زدیم که هیچی معلومه وصعیت روانشون تو چه مرحله ایه 

ولی واقعا اونایی که میان مینویسن آفرین .. دمت گرم ... فازتون چیه

واقعا چی شده که انقدر وحشی شدیم و رحم نداریم بهمدیگه !!!

بعد میگن ایرانیا با فرهنگن .. داریم فرهنگ و میبینیم تو نی نی سایت !

خوبت کرد روانی  مگ میشناسمت ک فرط اومدی پست گذاشتی تو تاپیکم ک ازت متنفرم معلومه عقده ای هستی

عزیزم چالش بود تو یکی از تاپیکا ببخش یادم رفت توضیح بدم 😂😂😂😂😂

معجزخدام معلوم نشد چراکاربریمو ترکوندن 😡ﻗﻮﯾﺘﺮﯾﻦ ﺍﺩﻡ ﺩﻧﯿﺎ " ﺩﺧﺘﺮ ﺍﯾﺮﺍنیه" ﮐﻪ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ دیدن یا شنیدن ﺗﺠﺎﻭﺯ ﻓﺮﺩﻱ ﻭ ﮔﺮﻭﻫﻲ ﻭ ﺍﺳﻴﺪ ﭘﺎﺷﻲ ﻭ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩ …!! ﻭ ﻣﺰﺍﺣﻤﻬﺎﻯ ﺧﻴﺎﺑﻮﻧﻲ و فشارهای خانوادگی و نامردی ها و هزار جور ترس و وحشت اجتماعی …!! و ﺯﻭﺭ ﮔﻴﺮﻱ …!! و ﻗﺘﻞ…!! ﻭ ﻫﺰﺍﺭ ﺧﻄﺮ ﺩﻳﮕﻪ …!! ﻫﻨﻮﺯﻡ که هنوزه ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻪ …!! ﻭﺭﺯﺵ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﻰ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﮐﺎﺭ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! دوست میشه …!! ﻋﺎﺷﻖ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! خواهری میکنه…!! دلسوزی میکنه …!! ﻣﺎﺩﺭ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﻭ سعی میکنه که با تمام وجودش به فرزندش یاد بده که: * ﺁﺩﻡ !* ﺑﺎﺷﻪ ولی باز هم … هیس دختر ها فریاد نمی زنند… سلامتی همه دخترای دلپاک و با شرف
2731
عزیزم چالش بود تو یکی از تاپیکا ببخش یادم رفت توضیح بدم 😂😂😂😂😂

چی بت بگم ولا

خودم شوکه شدم 

ببخشید گلم

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤