2733
2734
عنوان

معجزه ...بیااااایین ,,,

261 بازدید | 13 پست

شده تا به حال داخل زندگیتون معجزه ای اتفاق بیوفته که واقعا احساس ارامش بهتون دست بده?

فکرمیکنین این معجزه نتیجه کدوم کار خوبتون بوده ?😃

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فعلا در مرحله ای هستیم که بهش می گن شاید اتفاق بی افتد

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2738

اره مامانم

داییم ریسک عمل تومور مغزیش ۹۹ درصد مرگ بود تمام سرش ریشه زده بود دکتر گفت بزارین بمیره یکی دو ماه و... عمل بشه کور کر و فلج میشه

مامانم زمین و زمان از نذر و نیاز دوخت بهم اخر سر رفت یه حسینیه،حسینیه حضرت رقیه ، که زبانزد بود اونقد ضجه زد شب اونجا خوابش برد خواب دید ی دختربچه اومد و گوشی داییمو به اندازه ۳تومن ش*ارژ کرد گفت بده بهش ...

داییم عمل شد و با تعجب زیاد جراح سرپا خارج شد ولی دقیقا ۳ سال زنده موند ،تو این س سال اونقدر به ختربچه ۱ سالش اخت گرفت و... فهمید باباش کیه سر ۴ سال یهو پر کشید 

هنوز هنگ این س سال و حکمتشم

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️