2752
2734
عنوان

فقط دهه شصتيا بيان تو ، حالا اوايله هفتادم قبوله+عكس😇

| مشاهده متن کامل بحث + 1858 بازدید | 157 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانما من تو ماشینم ش ارژ گوشیمم داره تموم میشه  آخر شب حتما میام ی سر میزنم ب تاپیک😘😘😘

حتما بيا😋

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰
چقدر با دیدن‌عکسا دلم‌گرفت... حاضرم فقط ۱ روز برگردم به اون روزا و‌بعدش بمیرم

خدا نكنه عزيزم

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰
با چادر و پشتى و بالشت خونه ميساختيم واسه خاله بازى

اهان 😁😂😂 من داشتم فکرمیکرد کدوم درس فارسیمون بوده

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
اهان 😁😂😂 من داشتم فکرمیکرد کدوم درس فارسیمون بوده

🤣

بچه ها کی ادامس هایی که شکل سکه ده تومنی بودن کاغذهای رنگی دورشون بود یادشه

من‌تازه چند وقت پیشم‌شوهرم‌برام گرفت 😂😂😂😂

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
من‌تازه چند وقت پیشم‌شوهرم‌برام گرفت 😂😂😂😂

جدددددی میگی هنوزم هست؟ 

چقدرررررررررر دلم میخاد فقط یه بار دیگه اداشته باشم از اونا 

اگه دوبااره خریدی حتما عکسشو بذار اینجا 

ریپلای کن میام

جدددددی میگی هنوزم هست؟  چقدرررررررررر دلم میخاد فقط یه بار دیگه اداشته باشم از اونا  اگ ...

باشه عزیزم‌اره بخدا باورم‌نمیشد 😂

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
[QUOTE=94266088]خب اينا ماله دهه شصتن جديد كه توليد نشده ببين ن عزیزم مغازه جدید زدن تازه تولید میش ...

بستنى؟

تو عكسايى كه من گذاشتم؟

من راجع به عكساى مغازه اى كه رفتم حرف زدم

متوجه نشدم شما چه عكسى رو ميگى

من توضيحه عكسمم دادم

2706