2737
2739
تو 20 سالگی

باور کن زوده، منم بیست سالگی ازدواج کردم بیست و یک سالگی حامله شدم و بچه دارم نفهمیدم زندگی چیه، شوهرم خوبه ولی دارم نابود میشم از بار مسئولیت خدایی خیلی زوده و من نفهمیدم... 

الانـهمه اه و پیف میکن درباره شوهر...اونوقت فردا شب ۱۲به بعد پرنده تو سایت پر نمیزنه😂😂😂 فان# & ...

والا 

بلاخره حاجتمو از شهدا میگیرم 😍😚 اللهم صل علی محمد و آل محمد هدیه به روح پاک همه ی شهدای در راه حق 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الانـهمه اه و پیف میکن درباره شوهر...اونوقت فردا شب ۱۲به بعد پرنده تو سایت پر نمیزنه😂😂😂 فان# & ...

اره واقعا 😂😂😂😂😂

پروانه را دنبال نکن ،باغچه ات را مرمت کن . پروانه خواهدآمد.
2728
My too

اونایی که میخوان ازدواج کنن ولی خواستگار ندارن یا به هر طریقی خواستگاراشون پس میده این روش رو که میگم انجام بدن ان شاءالله همسر خوبی گیرشون میاد    (من خودم شاهد بودم چند نفر این حتما انجام دادن زودی ازدواج کردن )  پس نگین الکی هست

سوره انبیا آیه 89  به مدت چهل روز  بعد از هر نماز واجب بلافاصله بدون اینکه با کسی حرف بزند یک صلوات بفرستد و هفت مرتبه این آیه مبارکه را تلاوت کند( خانم ها در ایام عذر شرعی بعد از پاک شدن باقیمانده چهل روز را بخواند)

رَبِّ لا تَذَرْني‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَيْرُ الْوارِثينَ : پروردگارا، مرا تنها (و بدون فرزند و وارث) مگذار و (اگر وارثى هم ندهى باكى نيست، زيرا) تو بهترين وارث‏ها هستى

2740
الان واسه خودت راحتی هرجا بخوای میری به کارایی که دوس داری میتونی برسی میتونی راحت درس بخونی پیشرفت ...

عزیزم من نیاز عاطفی جنسی مالی دارم. میتونم پیشرفتو با شوهر خوبم بکنم. بجاش بگو چجوری خواستگار پیدا کنم؟ 😭

هر ادمی از یه سنی به بعد به یه همدم احتیاج داره یکی که بفهمتش محبت کنه تو بهش محبت کنی اونایی که از متاهلی مینالن مطمعن باشین تحمل مجردی دوباره رو هم نداره و زود نظرشون عوض میشه

پروانه را دنبال نکن ،باغچه ات را مرمت کن . پروانه خواهدآمد.
2706