2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

الانـهمه اه و پیف میکن درباره شوهر...اونوقت فردا شب ۱۲به بعد پرنده تو سایت پر نمیزنه😂😂😂

فان#  

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2714
منم مثل توهم

اونایی که میخوان ازدواج کنن ولی خواستگار ندارن یا به هر طریقی خواستگاراشون پس میده این روش رو که میگم انجام بدن ان شاءالله همسر خوبی گیرشون میاد    (من خودم شاهد بودم چند نفر این حتما انجام دادن زودی ازدواج کردن )  پس نگین الکی هست

سوره انبیا آیه 89  به مدت چهل روز  بعد از هر نماز واجب بلافاصله بدون اینکه با کسی حرف بزند یک صلوات بفرستد و هفت مرتبه این آیه مبارکه را تلاوت کند( خانم ها در ایام عذر شرعی بعد از پاک شدن باقیمانده چهل روز را بخواند)

رَبِّ لا تَذَرْني‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَيْرُ الْوارِثينَ : پروردگارا، مرا تنها (و بدون فرزند و وارث) مگذار و (اگر وارثى هم ندهى باكى نيست، زيرا) تو بهترين وارث‏ها هستى

تو 20 سالگی

الان واسه خودت راحتی هرجا بخوای میری به کارایی که دوس داری میتونی برسی میتونی راحت درس بخونی پیشرفت کنی،اون موقع جلوی تک تک کارایی که میخوای بکنی یه مانع هس که اول باید اونو رد کنی 😐بخدا جدی میگم زندگیتو کن بابا ، تن نده به ذلت😂

عزیزم ماها که ازدواج کردیم با خودمون میگیم کاش از مجردیمون نهایت استفاده رو میکردیم...خوش میگذروندیم ...

میدونم عزیزم ولی ما دخترا آگه زودتر ازدواج نکنیم خیلی بد میشه برامون باید هرچه زودتر ازدواج کنیم وگرنه عشق و حال کنم بعد 30 سالم چه غلطی بکنم؟ 

2706