2733
2739
عنوان

بازم من..در طول بارداریم میخام دیوونتون کنم😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 38 پست
الان تو نت چرخیدم میگ ویتامین c,aمصرف کنید گفتم بپرسم ببینم شماها چیکار میکنین

آ که ضرر داره

.کجای نت گفته🙄🙄

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵هفته ۶ روزمه 😀

ببین من دکترم فقط بهم فولیک اسید داد سه ماه اول 

سه ماه دوم بهم ویتامین دی داد با فولیک 

الان ک سه ماه سومم بهم مولتی ویتامینو اهن و فولیک و کلسیم داده 

بنظرم تحت نظر ی پزشک متخصص باش تا بهداشت 

برا بعضیا ویتامین دی باعث مسمومیت میشه 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
الان تو نت چرخیدم میگ ویتامین c,aمصرف کنید گفتم بپرسم ببینم شماها چیکار میکنین

نه عزیزم نت رو بیخیال حرف دکترتوگوش کن..سه ماهه اول ویتامین آ باعث میشه یکی ازاعضاش بیش از حد معمول بزرگ شه مثل لب شکری

مهرسای قشنگم, دخترنازم ,شدی همه ی زندگی مامانی و بابایی 😍😍
2728
چرا دی داد . برای من قبل بارداری دی داد . ده بار تاکید کرد باردار شدی قطع کنیاااا . نخوریااااا

گف با شیر بخور یا بین غذا

نخورم یعنی🤔

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤
چرا دی داد . برای من قبل بارداری دی داد . ده بار تاکید کرد باردار شدی قطع کنیاااا . نخوریااااا

اره نباید خورد

ولی اگر کم باشه میدن.

بعضیام میذارن ۳ ماه ک رد شد میدن واسه کمبودش

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
نه عزیزم نت رو بیخیال حرف دکترتوگوش کن..سه ماهه اول ویتامین آ باعث میشه یکی ازاعضاش بیش از حد معمول ...

😮😮😮😮مرسی واقعا

2740

ویتامین A که خوب نیست زیاد بخوری من ماههای اول حتی آب هویج هم نمیخوردم بعدشم ویتامینی ک دکتر میده رو باید بخوری چون بعضیا برای بارداری خوب نیستن من از هفته ۱۶ بهم دی و کلسیم و آهن داد با مولتی

پسرم همه دنیام 😘💋💕
اره نباید خورد ولی اگر کم باشه میدن. بعضیام میذارن ۳ ماه ک رد شد میدن واسه کمبودش

اخ اصلا ازمایشم ندادم بگه کم دارم 

تازه پریروز دوباره ازمایش دادم 

ویتامین A که خوب نیست زیاد بخوری من ماههای اول حتی آب هویج هم نمیخوردم بعدشم ویتامینی ک دکتر میده رو ...

عزیز پ منم دیمو قط کنم دیگ نخورم

اخ اصلا ازمایشم ندادم بگه کم دارم  تازه پریروز دوباره ازمایش دادم

پس چرا داده؟والا من شنیدم اصلا نمیدن..حتی اگر‌کم‌باشه هم‌صبر میکنن ۳ ماه اول و رد کنی..شاید تز جدیده دکتراست🙄🙄🙄🙄

ویتامین دی دوز چنده؟روزی یه دونه میخوری؟ به همه میدن یا کسایی که تو آزمایش کم دارن!

من ازمایشی جز بتا نبرده بودم خودش داد

بزارید عکسشو بزارم 

2706