2733
2739
عنوان

کرم ترک بارداری معرفی کنید لطفا، شوهرم خیلی حساسه

| مشاهده متن کامل بحث + 60872 بازدید | 66 پست
آره عزیزم. همین که عکسش رو گذاشتم. منتها بعد زایمان استفاده کردم. ترک ها خیلی کمرنگ تر شد. گرچه بیشت ...

فرشته جون عکسی اینجا نیست 

میشه خواهش کنم ویژگی های ظاهری کرم رو بیش تر توصیف کنید؟

چون با تعریف های شما خیلی دوست دارم برم بخرم ولی آخه چند تا مارک داره

سختی هایی که کشیدم باعث شد تا عزت نفس نداشتم بهم برگرده و قدر و ارزش خودم رو بیشتر بفهمم. سختی ها همیشه بد نیست گاهی آنقدر با یک ناراحتی خرد و ریز ریز میشی که انگار دوباره از تکه هات یک من جدید ساخته میشه اما این بار یک من قوی تر! محکم تر! 
فرشته جون عکسی اینجا نیست  میشه خواهش کنم ویژگی های ظاهری کرم رو بیش تر توصیف کنید؟ چون با تع ...

بیا عزیزم عکسش رو گذاشتم. مال من ست چند تیکه بود از همش

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه زمان بارداری استفاده کنیم اثرداره این کرما؟ یاحتمامال بعدازبارداریه؟

نوشته برای کاهش و کمرنگ شدن ترک ها هست..اما کلا زمان بارداری هم باهاش چرب میشه کرد.ولی خوب بیشتر به ژن برمیگرده...اگر قراره ترک بخوریم ..ترک میخوریم! این کرم های تووی بازار فقط یه ذره ممکنه بهبود دهنده باشن و هیچ کدوم صد درصد نیست

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

من روغن بایو ایل استفاده میکنم واسه ترک های شکمم واقعا معجزه کرد"ماه هشتم بارداری خیلی شکمم ترک خورد بعداز زایمان که به دکترم گفتم روغن بایو ایل رو بهم معرفی کرد گفت روزی 3بار بزن"منم گرفتم خوبه واقعا

سلام دوستان عزیز 

کرم ترک بارداری و ترک پوستی مثل ران و سینه  خودم دارم استفاده میکنم عاااالی داره جواب میده 

برند mnd  

من ۲۲ سالمه هم مجردی هم بارداری پوست کلی ترک شد 

ولی الان خداروشکر داره برطرف میشه 

خودم مشاوره محصولات پوست ومو هستم  برای مشاوره رایگان و سوالات ک دارین واتساپ پیام بدید عکس و قیمت محصول براتون میفرستم  09184994315

خانم شفیعی 

خواهش گلم. راستی یه نکته، اگر اون جایی که ترک داره را قبل از استعمال لوسیون، اسکراب کنی، خیلی نتیجه ...

سلام گلم میشه به من بگی پیش کدوم دکتر برم واسه ترک های پوستم من افسردگی گرفتم بخاطرشون خدا خیرت بده بهم بگو منم اصفهانم😫 الان ترک نداری دیگه؟

2738

سلام عززم از همون موستلا استفاده کن ترک های بارداری از 7 ماهگی به بعد بیشترش ایجاد میشه فقط موستلا ها الان همشون تقلبی شدن من خودم از فروشگاه مادران میخرم لینکشو براتون میذارم به پشتیبانیشونم میتونی زنگ بزنی هر سوالی داشتی بپرسی چون نمیدونم شما الان باید سرم و استفاده کنی یا کرم موستلا رو

https://madaraan.ir/کرم-ضد-ترک-شکم-بارداری-پیشگیری/

سلام من 8ماهه باردارم از دوماهگی کرم ضد ترک هیدرودرم زدم اصلا ترک نخوردم تازه ترک هایی که سال ها قبل به دنبال چاقی پیدا کرده بودم از بین رفت و یا کمرنگ شدن، البته قبل از بارداری وزنم متعادل بود و BMI =22 داشتم و در بارداری هم کنترل کردم که خیلی چاق نشم و کالری مصرفی رو هم تنظیم کردم 

سلام عززم از همون موستلا استفاده کن ترک های بارداری از 7 ماهگی به بعد بیشترش ایجاد میشه فقط موستلا ه ...

ماستلا گرونه تازه اگه اصل باشه ،هیدرودرم با توجه به کیفیت اش خیلی بیشتر میارزه من واقعا راضی بودم قیمتش حداقل 1/5ماستلا اس

من روغن بادوم شیرین میزنم، فعلا خدارو شکر گوش شیطون کر , ترک نخورده

وااای یادش بخیر من باردار بودم این کامنتو گذاشتم 😍😍😍

اومدم بگم من با روغن بادوم شیرین و زیتون یدونه هم ترک نخورد پوستم، بنظرم از کرم‌های شیمیایی بهتره

چون پوستمم خشکه و چندجای بدنم ترک داره فکر میکردمم شکمم هم ترک بخوره ولی خداروشکر یدونه هم ترک ندارم الانم شکمم تخت شده کاملا مثل قبل☺️☺️☺️☺️

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
 سلام میشه لطفا اسم دکترتون رو بگید 

سلام 

اون مال چند سااااال پیشه ها، نمیدونم الان هم اون کارو میکنه یا نه

دکتر رسول توکلی کیا. مطبش هم نرسیده به مجتمع پارک (اصفهان) 

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2706