2733
2739
عنوان

😔خیلی دلم گرفته

150 بازدید | 25 پست

10مین روزیه ک از هم خبر نداریم، خیلیا جریان مارو میدونن، ی پسر28ساله که شغلش کارشناس اتاق عمله مبتلا به هپاتیت ب شد تو دوران سربازیش ک توی بیمارستان ولیعصر خدمت میکرد، نمیدونم خواست خدا بود ک نفهمیدن و معافش نکردن! برای سرکار استخدام شدنشم مثل معجزه، حتی همین 3 سالی ک مشغوله هرسال موعد ازمایش میگه اینبار میفهمن اما هربار شانس اورد...

کنارش موندم چون واقعا عاشقشم، 2سال خدمتش، هپاتیتش، چشاش داشت بخاطر قوز قرنیه روز ب روز کم سو تر میشد من ب دادش رسیدم خانوادش انگار اصلا تو باغ نیستن، هرچی تو این سه سال جمع کرده بود برا ازدواجمون داد برا جلو خونه پدرش، خانوادش وضع مالی مناسبی ندارن، 5 ساله با همیم، هیچی ازش نخواستم جز عشق، 

بعد از اخرین ازمایشش ک ماه پیش بود دکتر گفت تو ناقل دائمی غیرفعالی 😔و برای کارش خطر داره وب شدت ترس داشت، اخلاقش بخاطر شرایط مزخرفش انقد ریخت بهم ک با منم سرد شد، بهم گفت ما بهم نمیرسیم و 10 روزه ک ازش خبر ندارم، 

هرکاری کردم با چنگ و دندون این رابطرو نگه دارم نشد، دارم دق میکنم از دوریش، بنظرتون برمیگرده؟ 

من چکار کنم...... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
خوب سردجواب بده اون بنده خدا انقدرذهنش مشغوله یکم خودتوجای اون بزار درست میشه قول میدم

😔همیشه گذاشتم...

5ماهه خیلی بدتر شده 

هرکار کردم نگهش دارم ،میگ تو نباید زندگیتو پا من بذاری باااااید ازدواج کنی

هرچی بش میگم من دلم هیچکسو نمیخواد، هرچی میگم نمیخوام با کس دیگ ازدواج کنم، بی فایدس😔

😔همیشه گذاشتم... 5ماهه خیلی بدتر شده  هرکار کردم نگهش دارم ،میگ تو نباید زندگیتو پا من بذاری ...

ول کن نباش اون بخاطرمریضیش نمیخواد زندگی توروخراب کنه یعنی خیلی دوست داره ول کن نباش همش برو سراغش

تو خیلی باارزشی
2706