2737
2734
عنوان

بابام و شوهرم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1408 بازدید | 98 پست

من‌ از دوشنبه ب شوهرم من ببر خونه مامانم اینا نمیبره میگم‌ خب تو خونه حوصله ام سر میره ولی دیشب زود اومد من برد شام بیرون و از اونجا واس دوتامون آب پرتقال خرید نشستیم تو پارک خوردیم اومدیم امروز ظهرم گفتم ببر خونه مامانم اینا دلم‌ براشون تنگ شده گف اگ مامانت دلش تورو بخواد میاد 

ب نظرتون الان میاد خونه باهاش قهر کنم ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من‌ از دوشنبه ب شوهرم من ببر خونه مامانم اینا نمیبره میگم‌ خب تو خونه حوصله ام سر میره ولی دیشب زود ...

رو دادی توام

هر هفته یبار وظیفشه ببردت

توام بری خونه اونا

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 
2728

عزیزم همه چیوبسپار به خدا

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

اگه شوهر من بگه با بابات قطع رابطه کن از پا دارش میزنم😐

انقدر رو ندید که اینطوری بگه  

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
تو یه شهر نزدیک شهری که ما هستیم کاری براش پیش اومد الان کارش افتاد شنبه بنده خدا جایی نداره جز اینج ...

خب خداروشکر من فکر کردم واسه دعوا میاد هیچی نمیشه خیالت راحت  بنده خدا احترامش واجبه ما قطع رابطه بودیم با مادرم اما وقتی خودش اومد واسه مشکلش خونمون یه سالم موند از کرم خدا نا امید نباش گرچه دوباره قطع رابطه ایم

2740
تو یه شهر نزدیک شهری که ما هستیم کاری براش پیش اومد الان کارش افتاد شنبه بنده خدا جایی نداره جز اینج ...

مرگ یه بار شیونم یه بار . چطور وقت جهیزیه و سیسمونی اینا از پدر دختر توقع دارن بعد سر اختلاف که میشه بگن دیگه نیاد ؟ اگه حقی که پدرتون به گردن شما داره رو بتونه نادیده بگیره اینکه وسایل خونه تون از پول پدرتونه هم می‌تونه ؟ 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

بنده خدابابات گناه داره چقداین پدرهامظلومن به خدا

یادت میادیه روزبرات دوست دارم میخوندم باشوق رویت تاسحرچشم انتظارمیموندم امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه که زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل خسته شدم ازبس که باغریبه هادیدمت درراه عشق وعاشقی چه بی وفادیدمت دلتنگیات برای من بودلطفت برای دیگرون رنج وغمت وتوسینه ی من خودت سرای دیگرون امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه ک زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل❤
مرگ یه بار شیونم یه بار . چطور وقت جهیزیه و سیسمونی اینا از پدر دختر توقع دارن بعد سر اختلاف که میشه ...

ازبس این داماداپروهستن اه اه

یادت میادیه روزبرات دوست دارم میخوندم باشوق رویت تاسحرچشم انتظارمیموندم امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه که زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل خسته شدم ازبس که باغریبه هادیدمت درراه عشق وعاشقی چه بی وفادیدمت دلتنگیات برای من بودلطفت برای دیگرون رنج وغمت وتوسینه ی من خودت سرای دیگرون امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه ک زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل❤
2706