2703
2553
عنوان

بابام و شوهرم😭😭😭

1408 بازدید | 98 پست

شوهرم میگه باید با خانواده ات قطع رابطه کنی (هم پدرم مقصر هم شوهرم )حالا بابام از یه شهر دیگه داره میاد خونه مون نمیدونم چه طوری به شوهرم بگم تازه گفته حق نداری تلفنی هم حرف بزنی حالا اگه بگم میگه از کجا میدونی اگه بگم زنگ زده و جواب دادم بدتر عصبانی میشه نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم الانم شوهرم سر کار صبح میاد 😞😞😞

کار شوهرتون اصلا درست نیست . اگه قضیه برعکس بود بین شما و مادرشوهر تون مگه حق داشتین این حرفا رو بزنید ؟

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واپدرته چرامیگه قطع رابطه کن؟؟

یادت میادیه روزبرات دوست دارم میخوندم باشوق رویت تاسحرچشم انتظارمیموندم امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه که زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل خسته شدم ازبس که باغریبه هادیدمت درراه عشق وعاشقی چه بی وفادیدمت دلتنگیات برای من بودلطفت برای دیگرون رنج وغمت وتوسینه ی من خودت سرای دیگرون امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه ک زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل❤
2720

ای وای من بجای تواسترس گرفتم عب نداره شریه بارشیون یه بارتوکه نمیتونی پای خانوادتوازخونت ببری مگه وقتی باتوازدواج کرد ازکناربوته دراومده بودی ک الانم تنهاباشی شوهرومیشه ول کرداماخانواده رونه

خداجونم خودت همه عزیزانموبرام نگه دار

توام قبول کردی قطع رابطه کنی؟

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2714

فکر نکنم بهش بی احترامی کنه. بزار بیاد بگو نمیدونستم داره میاد 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بگو جواب ندادم بیخبر اومده سرفرصت ادبش کنه این چ وضعیه باباته ها بگو توام با خانواده باید قط کنی

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

دلیلش چیه؟؟

یادت میادیه روزبرات دوست دارم میخوندم باشوق رویت تاسحرچشم انتظارمیموندم امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه که زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل خسته شدم ازبس که باغریبه هادیدمت درراه عشق وعاشقی چه بی وفادیدمت دلتنگیات برای من بودلطفت برای دیگرون رنج وغمت وتوسینه ی من خودت سرای دیگرون امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه ک زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل❤
2706