2737
2734

داره قلبم تند تند میزنه این دوستم مث خواهرمه...دو شب پیش تولد نامزدش بود 

امروز رفتم خونشون مثلاً با هم خوش باشیم و بگیم و بخندیم بیچاره خیلییی حالش گرفته بود

از نامزدش سرتره... بله برون گرفتن فقط ...نامزدش خیلی اهل ابراز علاقه نیست البته اینطور که دوستم میگه... ولی از همون زمان خواستگاری از دوستم گفته بود من عاشقت بودم و خلاصه دل دوستمو برده...در کل پسر چشم و گوش بسته ای هست سالمه از نظر اخلاقی ...کار ثابت و درستی هم نداره.. دانشجو هست...ظاهرش هم معمولیه اینارو گفتم که یه مقدمه چینی کنم و دوتا اخلاق بد داره یکی گوشه گیر بودنشه یکی هم غرور زیادیش البته من اینجوری فکر میکنم شاید اشتباه میکنم.. انگاری میخواد دوستمو پایین تر از خودش حساب کنه ...دیشب تولد نامزدش بود مثلاً اومده بود سورپرایزش کنه....

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

لایک.پلیز

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پست قبل طولانی شد گفتم خسته نشین

خلاصه این دوستم با چه ذوق و شوقی رفته بود جا رزرو کرده بود کیک و بادکنک و هدیه و خلاصه تمام تلاششو کرده بود و برای اینکه بتونه سورپرایزش کنه یه بهونه الکی گیر آورده بود

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
2728
2738

رسیده اونجا... دوستم برگشته گفته سورپرایز و اینا...یهو دیوونه بازی درآورده...که چرا تو به من دروغ گفتی عصبی شده بود...چیزی که دوستم اصلاً فکرشو نمیکرد...انگاری آدم گوشه گیری هست نمیخواس تو جمع باشه...حتی تولدو برای بچه ها میدونه 

دوستم بیچاره گریه شده همونجا گفته این بار آخریه که سورپرایزت میکنم... اونم گفته خوب میکنی دیگه نمیخواد سورپرایزم کنی...اینارو که میشنیدم سردرد گرفتم... دوستم برام مث خواهره...بهش میگم برو پیش مشاور میگه درست مبشه...از هر کی میپرسم میگه درست میشه 

رسیده اونجا... دوستم برگشته گفته سورپرایز و اینا...یهو دیوونه بازی درآورده...که چرا تو به من دروغ گف ...

خدا شفاش بده, طفلک با چ ذوقی تولدت گرفته اخرشم اینجوری, لابد از پشت کوه تشریف اورده😕

وای چقدر دهاتیه متنفرم از اینجور مردا دقیقا شوهرمنم همینه خیلی فرهنگش کمه وامروزی نیس خدا ب دادمون برسه

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
2706