2733
2739
عنوان

پنهانکاریاش خستم کرده

286 بازدید | 35 پست

از تو عقد داره پنهانکاری میکنه و یه  بهونه درمیاره و گذشت میکنم پریشب قول داد دیگ روراست باشه ک امروز ازش پرسیدم قضیه ۱تومن انتقالی چیه گفت یجا قرعه کشی خونگی باز کردم گفتم چرا پنهان کردی گفت تو میگفتی اینهمه قسط داریم نکن

گفتم اگ راست میگی پاشو دفترچه هاشو بیار گفت نگرفتم گفتم پاشو تا بریم بگیر 

بهونه تراشید دیگه داشتم روانی میشدم انقد گریه کردم و خودمو زدم ک انقد بدبختم ک همچین چیزایی رو پنهان میکنه احساس پوچی و بی ارزشی میکنم انگار برگ چغندرم

دیگ ب هیچ عنوان به هیچ حرف و کاریش اعتماد ندارم هرچندوقت یبار رمزگوشیشو عوض میکنه یه مدت ک میگذره با دعوا و قهر بهم میده 

کلا تو همه چی پنهان کاری میکنه

ب بابام گفتم میگه باید بسازی طلاق بگیری پسفردا پشتت حرف بزنن من داغون میشم سم میخورم بمیرم ک حرف مردمو نشنوم

دلم میخاد قدرت خودکشی داشته باشم راحت شم

دعا کردن برای همدیگه وظیمونه❤️....حتی کسی که بهمون بدی کرده❤️تویی که داری امضامو میخونی دعا میکنم عاقبت بخیر شی🌹

پدر نمونه 😕 واقعا جای حرفی نیس محل نزار بزار هر گهی میخواد بخوره

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چی بگم والا شوهر منم از نظر مالی اصلا روراست نیست فکر کنم اکثر مردا همین باشن ولی رمز گوشیشو دیگه چرا نمیگه بت؟ خودزنی فایده نداره توهم رمز گوشیتو عوض کن و دیگه محلش نذار تا اون حسه بد رو تجربه کنه

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
من دیگر خودم زدم به بی خیالی. به آون بالایی سپردم خیالم تخته 

بحث پول نیست اخه

من دیگ ب هیچیش اعتماد ندارم زندگی ک توش لعتماد نیست جهنمه

الان بگه شبه قبول نمیکنم

دعا کردن برای همدیگه وظیمونه❤️....حتی کسی که بهمون بدی کرده❤️تویی که داری امضامو میخونی دعا میکنم عاقبت بخیر شی🌹
2738
چی بگم والا شوهر منم از نظر مالی اصلا روراست نیست فکر کنم اکثر مردا همین باشن ولی رمز گوشیشو دیگه چر ...

نداره رمز منو و براش مهمم نیس بدونه یا نه 

قربون بابای خودم برم فداش بشم الهی❤مشکلت ایشالا حل شه دوستم ولی اول خودتو درنظر بگیر پدرتون ناخواسته حرفی زده وگرنه مطمئن باش مثل کوه پشتته اگرم نبود خیالی نیست

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
نداره رمز منو و براش مهمم نیس بدونه یا نه 

خب پس کلا تو فاز چک کردن همدیگه نباشید اگه فقط همین موارده بنظرم سخت نگیر تو خواسته هاتو مطرح اگه انجام نداد سر اونا پافشاری کن نه چی شد چیکار کردی و...

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
قربون بابای خودم برم فداش بشم الهی❤مشکلت ایشالا حل شه دوستم ولی اول خودتو درنظر بگیر پدرتون ناخواسته ...

بعد طلاق کجا برم 

میدونم برگردم اونجاهم جهنمه نرم بیرون ک حرف نزنن

ففط باید بمیرم

بحث پول نیست اخه من دیگ ب هیچیش اعتماد ندارم زندگی ک توش لعتماد نیست جهنمه الان بگه شبه قبول نمیکن ...

منم همین حس و دارم نمیشه با شوهر پنهان کار کنار اومد حتی اگ زیر زیرکی بت خیانتم بکنه😭😔

🐣👼میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید و دعام کنید انشالله حاجت روا بشید ❤🌹😊😇🤰🤱
2706