2733
2739
عنوان

😔😔ی لحظه بیاین

144 بازدید | 11 پست

سلام امروز رفتم سونو نی نی خوب بود و قلبشم تشکیل شده بود خدا رو شکر 

ولی دکتر گفت فیبروم داری 

من ماه قبل رفتم سونو و هیچ مشکلی نبود و با خیال راحت اقدام کردم حالا چی میشه خطر داره؟

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن عموی من با فیبروم دو بار بچه دار شد برای ایشون ک خطری نداشت انشااله برای نی نی شما هم نداره  ...

ان شاءالله 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
2728
نگران نباش انشاالله نینیت که بدنیا اومد درمانش میکنی

میگن بزرگ میشه و زایمان زود رس میده درسته؟

میگن بزرگ میشه و زایمان زود رس میده درسته؟

همه که اینجوری نمیشن خیلیا بافیبروم چندتا بچه اوردن اصصصلا بد به دلت راه نده عزیزم بسپار بخدا

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2738
همه که اینجوری نمیشن خیلیا بافیبروم چندتا بچه اوردن اصصصلا بد به دلت راه نده عزیزم بسپار بخدا

ان شاءالله هر چی خیره همون شه 

اجی دعام کن 

ان شاءالله هر چی خیره همون شه  اجی دعام کن

انشاالله نی نی نازت و سالم بغلش کنی عزیزم برای منم دعا کن❤❤

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
انشاالله نی نی نازت و سالم بغلش کنی عزیزم برای منم دعا کن❤❤

فدات 

ان شاءالله شما هم ب سلامتی باردار شی عزیز جان ❤