2733
2739
عنوان

دعا کنید امشب بگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه اسکرین حرفاتون بگداری  چی گفت  چی گفتی  چرا فحش دادی ؟؟؟؟؟

کلش این بود دیگهبرگشت گفت اگر فلان کار نکنم تخم بابام نیستم منم گفتم نیستی حرومزاده ای اگر بودی با من این کارو نمیکردی بعد شروع کرد عاره تو ج..نده ای تو اصلا دختر نبودی تو از پشتم رابطه داشتی از این حفا دیگه اخه ما تو دوستی رابطه داشتیم باهم کامل. ولی وقتی آشتی کردیم قسم خورد مرگ مادرشو که فقط جواب حرفتو دادم من اون چیزارو فکر نمیکنم.گفت بازم بگی میگم. هم میگم هم صورتتو میارم پایین جفت دستاتو میشکنم. گفت فکر نکنی بیای واسم دوتا شکم بزایی بخوای باز بگی ، اونمقعم بگی گوشتو میگیرم میبرم خونه مادرت میگم اینم بچه ای ه پس انداختی. واااقعا میکنه. با دختر عموش قبل من نامزد کرده یکسال دختر عمو رفته سرکار اینم بدش میاد زن بره سرکار بهش گفته اونم ول نکرده قشنگ رفته خونه عموش گفته من نمیخوام دخترتونه دختر عموهه ام گفته من کارمو ول نمیکنم. مرد خیلی خوبیه ها ولی تنده. خیلی مقتدره

کلش این بود دیگهبرگشت گفت اگر فلان کار نکنم تخم بابام نیستم منم گفتم نیستی حرومزاده ای اگر بودی با م ...

یا خدا این دیگه کیه 

چه خشنه 

اونی که خط و نشون نمی کشه 

اونطوری میشه 

وای از اینی که میگه حتی بچه دار هم شدیم 

پس ات میبرم😷😷😷

یا ابالفضل العباس علمدار 
یا خدا این دیگه کیه  چه خشنه  اونی که خط و نشون نمی کشه  اونطوری میشه  وای ا ...

مرد خوبیه اگر کاری با کارش نداشته باشیم پا پی نشیم. من که میگم ۹۰ درصد دعواهامون مقصر منم بیچاره خیلی تحملم کرد

2738
مرد خوبیه اگر کاری با کارش نداشته باشیم پا پی نشیم. من که میگم ۹۰ درصد دعواهامون مقصر منم بیچاره خیل ...

تو قضیه دخترعموش کی فهمیدی 

پس چرا قبول کردی 

خودت هم ازدواج و عقد قبلا داشتی؟

یا ابالفضل العباس علمدار 
تو قضیه دخترعموش کی فهمیدی  پس چرا قبول کردی  خودت هم ازدواج و عقد قبلا داشتی؟

نه من حتی نامزدی ام نداشتم. دختر عموشو خودش بهم گفت خب، نامزد من اخه یه بار ازدواج کرده زن و بچه ش تو تصادف فوت کردن بعد بادخترعموش نامزد کرد. ولی من ازدواج نکردم هیچوقت. 

نه من حتی نامزدی ام نداشتم. دختر عموشو خودش بهم گفت خب، نامزد من اخه یه بار ازدواج کرده زن و بچه ش ت ...

ایشون دوبار ازدواج داشته

رو چه حسابی قبول کردی دختر 

خب برا همین بی اعصابه 

دخترعموش نمیدونستی اما زن و بچش که میدونستی 

حتی بچه هم داشته 

بعد دختر مجرد گرفته

یا ابالفضل العباس علمدار 

دختر خوب من تاپيکاتو خوندم ...آخه چرا عمر و جوونيت رو داری هدر میدی ???? رو چه حسابی میخوای با این آدم ازدواج کنی ....??? طرف ده سال زن داشته ، بچه داشته ... بعد با دختر عموش عقد کرده و جدا شده .....اخلاق درست و حسابی هم که نداره ..... واقعا درکت نمیکنم . 😔😔😔😔😔

انواع و اقسام مریضی ها رو هم که داره .... مشکل کبد ،توده توی سرش ، لرزش دست و ....... ،. آخه چرا همش رفتاراش رو توجیه میکنی ??? چرا همش میگی تقصیر منه ???  من همه تاپيکاتو خوندم .... وقتی ایشون چند بار به صورتهای مختلف بهت خیانت کرده ،خوب طبیعی هست که توام شکاک بشی .....