2726
عنوان

دعا کنید امشب بگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 49 پست

من اگه جای تو باشم کلا خطم رو عوض میکنم و محل سگم بهش نمیدم ... بعدم ميرم بکارتم رو ترمیم میکنم .... آدم یه بار زندگی میکنه .... پس بهتره در آرامش زندگی کنه نه توی جنگ و اعصاب 

من اگه جای تو باشم کلا خطم رو عوض میکنم و محل سگم بهش نمیدم ... بعدم ميرم بکارتم رو ترمیم میکنم .... ...

خب اون موقع ها عصبانی بود قهر بودیم خواستگاری نیومده بود من کلا فکر میکردم دروغ میگه منو نمیخواد و گولم زده و هرچی بدی داشت رو همه ش به ذهنم میومد ولی خخخیلی خوبی ها داره خب. خوبی هاشم خیلی زیاده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اون موقع ها عصبانی بود قهر بودیم خواستگاری نیومده بود من کلا فکر میکردم دروغ میگه منو نمیخواد و گ ...

نمیدونم عزیز دلم .... امیدوارم بهترین اتفاقها برات بيوفته و خوشبخت بشی 

عاره گل میخرم.

ازمن به تونصیحت حتی اگه مقصری هیچ وقت بیشترازیه بارعذرنخواه.چراگل بخریو؟؟؟پررومیشه ها...بعداهیمین کارات میشه الت دستش میشه نقطه ضعفت.الکی مهربون نشوعذاب وجدانم نگیر.یه بارعذرخواستی دیگه چه خبره هی نازمیکته امشب نیافردانیاخبرمیدم؟؟؟؟؟جوگرفتتش.اینجورمواقع کم محلی تاثیرداره نه توجه.

الهه،،،،،،،،
2728
ازمن به تونصیحت حتی اگه مقصری هیچ وقت بیشترازیه بارعذرنخواه.چراگل بخریو؟؟؟پررومیشه ها...بعداهیمین کا ...

گفت نیا واقعا کار داشت. ولی عاره درست میگیمن عذرخواهی هاومو کردم گل نمیخرم دیگه. اصلا چرا باید کشش بدم