2733
2734
عنوان

شوهرم قلبمو شکست😢

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 24 پست

عزیزم آویزون نبودن با بی اهمیت بودن فرق میکنه

شما باید جوری رفتار میکردی که بهش تماس میگرفتی اما نه زیاد نه اینکه اصلا اصلا هیچی به هیچی 

بنده خدا حق داشته ناراحت بشه

ولی شما از دلش دربیار

براش توضیح بده دلیلت رو  وبگو قصد ناراح کردنت رو نداشتم وگرنه منم دلم برات تنگ میشه و وقتی نیستی به یادتم مدام فقط نخواستم مزاحمت بشم

ولی خالا که میگی موردی نداره پس چقدر خوب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم هروز تو یه ساعت معین مشخص بهش زنگ بزن مثلا هروز اون ساعتی ک میدونی وقت استراحتشه.....یا صبح ها هروز اس بزن سر تایم.....اینجوری وابستت میشه هروز همون وقت منتظرته و اگه نزنی دلتنگت میشه ....و هم این ک میفهمه چقد دقیق هستی و هرچیزت رو حساب کتابه

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

اقلا صبحا یه صب بخیر بگو 

ظهرا یه حالی بپرس ببین ناهار خورده چکار میکنه

عصراهم یه خسته نباشی بگو 

حالا یا با تکس یا زنگ

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
اقلا صبحا یه صب بخیر بگو  ظهرا یه حالی بپرس ببین ناهار خورده چکار میکنه عصراهم یه خسته نباشی ...

همیشه سلام صب بخیر و شب بخیر داریم موقه خونه رفتنش خسته نباشی میگم بوس میفرستم وقتی بخوام جایی برم حتی حموم بهش میگم ک اگ زنگ زد ج ندادم نگران نشه در طول ساعتی که سرکاره دوسه باری بهش پیام میدم ولی اصلا ب چشمش نمیاد

همیشه سلام صب بخیر و شب بخیر داریم موقه خونه رفتنش خسته نباشی میگم بوس میفرستم وقتی بخوام جایی برم ح ...

اوووه پس میخاد دائم بهش زنگ بزنی😕

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2738