2733
2739
عنوان

لکه های شیر قهوه

| مشاهده متن کامل بحث + 2119 بازدید | 28 پست
مامانا کسی نیست کمکم کنه تورو خدا؟؟

سلام عزیزم دقیقا منم بچم لکه های زیادن و خانواده پدرش هر کدوم در حد یکی دوتا لکه دارن اما من بردمش دکتر و خیلی میترسم که بیماری باشه لطفا بگو شما چیکار کردین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم دقیقا منم بچم لکه های زیادن و خانواده پدرش هر کدوم در حد یکی دوتا لکه دارن اما من بردمش د ...

عزیزم شما برای لک ها چیکار کردید آزمایش دادید؟؟

سال‌ها، چه روزها، دقایق و ساعات، چه شب‌ها ‏نِشَسته، خَمیِده، دَست بَر زانو، گفتیم دیگر نمی‌توان ادامه داد ‏.....و ادامه می‌دهیم همچنان! به قول بوکوفسکی"‏ما برای ادامه دادن هیچ کسی را نداریم،جز خودمان و همین کافی است...🥲🖤
بنظرم دروغ گفته یا لکاش کم بوده تقریبا محاله با لک زیاد ازمایش منفی بسه

دوست عزیز سلام من گوشیم رو عوض کردم اون سال و متاسفانه رمز خیلی چیزام رو یادم رفت چون تو رم اون گوشیم بود و گوشیم رمش سوخت و برای همین رمز این اکانتم رو یادم نمیومد که دوباره وارد شم اون موقع با یکی از دوستان که شماره شو دادم پیام دادم و گفتم آزمایش دخترم خدارو شکر منفی شده.حالا هم همون دخترکوچولوی من پنج ساله شده لکه هاش هنوز هست زیادم نشد آزمایششم منفی شد.نه تنها آزمایش اون بیماری بلکه مجدد از همون نمونه خون تو خود ایران راجع به چندتا بیماری دیگه که علائمشون لک شیرقهوه بود بررسی ژنی کردن و خوشبختانه منفی بود.این لکه ها هیچی نبود به جز لک ارثی که پشتش هیچ بیماری ای نیست.حالا هم هروقت لکه هارو میبینم اول خدارو شکر میکنم که مشکلی پیش نیومد دوم آرزوی سلامتی برای همه بچه و سوم یاد این میفتم چه روزایی رو گذروندم که هر ساعتش قدر یکسال برام میگذشت سه ماه برای اومدن جواب منتظر شدم و هر هفته از فکرش زیر سرم بودم. 

2740
عزیزم شما برای لک ها چیکار کردید آزمایش دادید؟؟

بله عزیزم.من چون لکه های بچه م زیاد بود آزمایش ژنتیک داد فرستادن آلمان بعد سه ماه جواب اومد خوشبختانه منفی بود

لکه هاش هنوزم هست زیاد نشد و فقط لک ارثی هست و اون دخترکوچولوی یکساله حالا خدارو شکر یه خانم پنج ساله شده

بله عزیزم.من چون لکه های بچه م زیاد بود آزمایش ژنتیک داد فرستادن آلمان بعد سه ماه جواب اومد خوشبختان ...

خداروهزار مرتبه شکر عزیزم خیلی خوشحال شدم جواب آزمایش دختر گلتون منفی بوده من خودم الان ۳۹ سالمه حدود ۱۵ تا لک دارم فقط در حد لک خواهرمم داره فقط لک پسرمم داره دقیقا نقاطی که من دارم پسرمم داره دکترم بردم گفت این لک ها ارثیه شاید ۸۰ درصد مردم داشته باشن قرار نیست حتما اگه کسی شش‌تا لک بیشتر داره حتما ببمار بلشه

سال‌ها، چه روزها، دقایق و ساعات، چه شب‌ها ‏نِشَسته، خَمیِده، دَست بَر زانو، گفتیم دیگر نمی‌توان ادامه داد ‏.....و ادامه می‌دهیم همچنان! به قول بوکوفسکی"‏ما برای ادامه دادن هیچ کسی را نداریم،جز خودمان و همین کافی است...🥲🖤
خداروهزار مرتبه شکر عزیزم خیلی خوشحال شدم جواب آزمایش دختر گلتون منفی بوده من خودم الان ۳۹ سالمه حدو ...

شما خودت ۱۵ تا داری کم نیست.من خودم دوتا اندازه عدس دارم همسرمم نداره خواهر خودمم دوتا داره برای همین فکر میکردم چون مال دخترم بیشتر از شش تاست حتما مشکلی هست و در نهایت جدا از آزمایش ژنتیک فهمیدم نصف خانواده همسرم توشون سابقه لک هست.حالا یه عده اون ژن رو به ارث میبرن لکه رو دارن یه عده اون ژن رو به ارث نمیبرن لک ندارن. تقریبا تو خیلیا این لکه ها هست صرفا لک ارثیه و پشتش هیچ بیماری خاصی نیست.باز لکه های خیلی زیادی که حداقل شش هفتاش بزرگتر از یه سکه باشه به نظرم باید دکتر بررسی کنه البته همراه با یه علامتی مثل فیبروم یا لکه چشمی و .... باشه.

اصلا خودتونو نگران نکنید با خیال راحت زندگیتون رو کنید و لذت برکت فرشته کوچولوتون رو ببرید.

شما خودت ۱۵ تا داری کم نیست.من خودم دوتا اندازه عدس دارم همسرمم نداره خواهر خودمم دوتا داره برای همی ...

واسه من فقط یدونش اندازه س.ک.س بقیش خیلی کوچولو اینقدر اینجا منو ترسوندن که حد نداشت یه کاربر نوشته بود امکان نداره بیشتر از شش‌تا باشه و اون بیماری نباشه خلاصه اینکه ی مدت شب و روز نداشتم تا رفتم دکتر 

ممنونم گلم از راهنمایتون براتون آرزوی موفقیت میکنم

واسه من فقط یدونش اندازه س.ک.س بقیش خیلی کوچولو اینقدر اینجا منو ترسوندن که حد نداشت یه کاربر نوشته ...

عزیزم اصلا نگران نباش شش لکه بیشتر اگر اندازه سکه باشه نیاز به بررسی داره تازه اونم دکتر ببری میگه باید همراه با علامت دیگه ای مثل فیبروم لک چشمی یا ضایعه نخاعی باشه تا قطعی گفت.دختر من یه ۴و نیم سانی داره دوتا یه سانتی و چندتا هم اندازه عدس.متخصص مغز و اعصاب کودکان که دید بازم گفت احتمالا لک ارثیه.در حالی که تا قبل اون پنج تا دکتر اطفال بردم و همگی میگفتن حتما بیماری ان اف داره.و در آخر بخاطر حالم تن دادم به آزمایش ژنتیک و بعد سه ماه با هزار فکر و خیال خدارو صد هزار مرتبه شکر جواب سالم اومد