2726
عنوان

لکه های شیر قهوه

2092 بازدید | 28 پست

سلام به همه مامانای عزیز.مامانا من خیلی نگرانم میشه کمکم کنید؟؟من یه دختر یه ساله دارم وقتی سه ماهه بود یه لکه شیر قهوه 4 سانتی رو آرنج دستش زد و تو چهار ماهگی چهارتا لکه دیگه روی ران پای راستش که دوتاش نیم سانتی یکیش کوچکتر و یکیش 1/5 سانتی بود و روی ران پای چپشم دوتا لکه اندازه عدس زد.تو نه ماهگی هم یدونه رو زانو و یکی رو شکم و یکی روی باسنش.میترسم این لکه ها بیماری خاصی باشه.کسی تجربه داره؟؟البته من خودم تو بدنم چهار لکه اندازه عدس و همسرمم دوتا لکه داره.خانواده هامونم همه دارن تقریبا.برادرزاده همسرم خواهرزاده ش عمه های دخترم خاله دخترم مادربزرگاش همه دارن منتها ماله اونا یا زیر شش تاست یا اگه بیشترم باشه ریزه

سلام خوبی

این لکه ها بیشتر ارثیه نگران نباش پسر منم داره چندتا دکتر بردم گفتن اینا ک چیزی نیستن تا قبل از بلوغش میرن

خودم و باباش داریم از این لکه ها خاهرزاده شوهرمم داره بیخیال باش دکتر گفت ۹۹درصد هیچ مشکلی ندارن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام نازی جون ممنون شما خوبید؟؟وای مرسی بالاخره یکی پیدا شد یه کمکی بهم بکنه.ببخشید بچه شما چندتا لک داره؟؟بزرگن یا کوچیک؟؟اخه برای بچه من از ده تا پنج تاش نیم سانت و بزرگ تره واسه همین خیلی نگران شدم.خانواده مام دقیقا مثل شمان هم خودم دارم هم همسرم.بعضی خواهرزاده ها و برادرزاده های همسرمم دارن.جفت خواهرای همسرمم دارن.خواهر و پدر مادر خودمم دارن

2728
دوستان ایشون آزمایش ژنتیک دادن منفی بود خداروشکر

واقعا خودش گف؟کی جدیدا؟خداروشکر لکه هاش هنو هس؟چرا خودش نمیاد نت

خدایا شکرت دختری سالم وزیبا بهم هدیه دادی قسمت همه منتظرا امین 😍
واقعا خودش گف؟کی جدیدا؟خداروشکر لکه هاش هنو هس؟چرا خودش نمیاد نت

ن چن ماه پیش آزمایش داد

اره عزیزم من تلفنی باشون درارتباطم

اره هنوزم هستن لکه هاش فقط دوتا کوچولوش رفتن

نی نی سایتو پاک کرده نمیاد دیگه

ن چن ماه پیش آزمایش داد اره عزیزم من تلفنی باشون درارتباطم اره هنوزم هستن لکه هاش فقط دوتا کوچولوش ...

ممنونم خبر دادی

خدایا شکرت دختری سالم وزیبا بهم هدیه دادی قسمت همه منتظرا امین 😍
بنظرم دروغ گفته یا لکاش کم بوده تقریبا محاله با لک زیاد ازمایش منفی بسه

من کاملا میشناسمش اصلا همچین ادمی نیس ک دروغ بگه اخه چه لزومی داره دروغ بگه مگه میشناسیم همدیگه رو

... پری جان بچه شما لکه سفیدم داره؟

2706