2737
2734
عنوان

خیلی افسرده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 38 پست
منم مثله توام درسمو که خیلی وقته تموم کردم همش خونه ام هیچ کاریم نیس برام روزام همش تکراری و مسخرس&n ...

من نگران همین بیکاری بعدش هستم ، اصلا خجالت میکشم 

به خاطر همین میخوام ارشد بخونم اما حالا اونو هم خوندم بعد که چی 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
نه عزیزم چون اینجا خیلی چرت و‌ پرت گفتم  ببین قیافم خوبه نمیدونم مشکل از چیه

شایدم خوب نیست .... 

به نظر خودم معمولی هستم اما دیگران تعریف میکنند ...

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی فرشته جان بعضی وقتا میگم نکنه تنها بمونم ، میترسم از این موضوع  اصلا خجالت میکشم که چرا ...

توانایی هات را بولد کن باید حسابی سرگرم بشی تو الان نجابت داری

نیمه گمشده ات هم داره دنبال یه دختر پاک میگرده

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
عزیزم من اتفاقا پیش مشاوره رفتم خیلی هم روانشناس عالی ای بود  اما خجالت میکشم برم بگم دلم میخو ...

عزیزم چرا فکر میکنی اگه به مشاورت بگی دلم میخواد تو زندگیم یکی باشه دم دستی هستی...خدا به ما قلب داده برا دوست داشتن و عشق ورزیدن...منم این روزارو تجربه کردم...خب انسانی حق داری یکیو بخوای و یکی هم بخوادت...مگه الان که اومدی گفتی میخوای یکیو میخای تو زندگیت باشه ما فکر کردیم تو دم دستی هستی!

ازقضا من احساسات زنده تورو تحسین میکنم...همه حق دارن با یکی باشن اما در حدوحدود مشخص...من ارتباطات بی حدوحصرو تایید نمیکنم...

2728
من نگران همین بیکاری بعدش هستم ، اصلا خجالت میکشم  به خاطر همین میخوام ارشد بخونم اما حالا اون ...

هر چقد بخونی اخر کار کجا بود؟اخرشم باید بشینی خونه دییه 

بنظرم برو کاشت ناخنی چیزی یاد بگیر ی سالن بزن برا خودت من تو فکرشم

کرد هستم یه کرد باغیرت❤
عزیزم چرا فکر میکنی اگه به مشاورت بگی دلم میخواد تو زندگیم یکی باشه دم دستی هستی...خدا به ما قلب داد ...

اره درسته ، اما این فکر مدام میاد توی ذهنم که چرا هیچ وقت کسی نبوده ؟؟ دلیلش چیه ؟؟ همش برای این افکار جواب های مختلف پیدا میکنم ، بعضی وقتا مثبت هستن بعضی وقت ها نه 

آخرشم به این نتیجه میرسم که حتما به اندازه کافی خوب نبودم .... حداقل نه به خوبی دخترای اطرافم 

هر چقد بخونی اخر کار کجا بود؟اخرشم باید بشینی خونه دییه  بنظرم برو کاشت ناخنی چیزی یاد بگیر ی ...

درسته اما من به این کار ها علاقه ای ندارم ... 

همون درس رو ترجیح میدم

اره درسته ، اما این فکر مدام میاد توی ذهنم که چرا هیچ وقت کسی نبوده ؟؟ دلیلش چیه ؟؟ همش برای این افک ...

فکر میکنی همه ی دخترا الان یکیو دارن صب تا شب باهاش لاو میترکونن...نه جانم بیش از ۵۰ درصد دخترا تنهان...اما اگه قرار باشه همه بشینن خودخوری کنن اونوقت کی زندگی کنن!

همه چیز به وقت خودش اتفاق میفته...یکی عشقو تو ۲۰ سالگی تجربه میکنی یکی تو ۳۰ سالگی...مهم اینه از خدا بخوایم بهترین مصلحت هارو تو بهترین زمانا قسمتمون کنه...همین

2738
درسته اما من به این کار ها علاقه ای ندارم ...  همون درس رو ترجیح میدم

تو اصالت داری اینو مطمینم

بسپار بخدا بهترین فرد را برای ازدواج سر راهت قرار بده بهتره جاده زندگیت را دونفره بری تا تکی  مهم اینه بتونی تفاوت ها را حل کنین

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.