2733
2739
عنوان

امنیت ندارم ماخانوما

155 بازدید | 11 پست

غروبی ازکتابخونه میومدم ساعت ۶ دیدم یه اقایی رد شد نگام کردا گفتم هیز بود کور شه رف دیگه.

یهو شنیدم پشت سرم یکی گف دوستم دستمومیگیری باهم بریم؟😮😮

زیرچشی نگاکردم محل ندارم قدممو اهسته کردم دیدم داره اروم میکنه رفتم ازخیابون رفتم

مثلاتوخیابون شلوغ بودما.فقطم اندازه یه متر خلوت بود عوضی اینجورگفته بود.

مردک ازمن ردشده بود برگشته بود بازم😟😟😟😟😟

بیشعوریه دلم گف کیسه کتاباموبکبم سرش.چون محل پر رفتوامدم بود گفتم بره به درک😡😡😡

هرکی خوند یه لعنت بفرسه واسه این هیزای مریض ذهنی

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جوش نزن پیش میاد 

نه ارایشی.نه بیحجابی.باچادرم بودم.سرمم پایین بود

خخخخخخ حالا دیروزم باکادرشوهرم دررابطه بااینکه خود زن سرش پایین باشه امارنده مرد چکارداره مزاحم شه؛میحرفیدیم😒😒😒😒

والا میگم اشنایی نبینه احمقن بعضیا

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
چرا وایسادی تا بهت آزار برسونه؟ باید میزدی تو دهنش مرتیکه عوضیو

گفتمکه محل رفتوامد هرروزمه خیلیم شلوغه چیزی نگفتم

یاروفقط دهن کثیفش جنبید دسش بهم میخورد عضو مهمشو برا زنش میفرسادم بقیشو میدادم گرگابخورن

2738
نه ارایشی.نه بیحجابی.باچادرم بودم.سرمم پایین بود خخخخخخ حالا دیروزم باکادرشوهرم دررابطه بااینکه خود ...

میدونم گلم کلا اگ با چادرم باشی فرقی ب حال مردا نداره  بعضیا مریضن با یه ادم مریض چجوری رفتار میکنی ؟ 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
میدونم گلم کلا اگ با چادرم باشی فرقی ب حال مردا نداره  بعضیا مریضن با یه ادم مریض چجوری ر ...

مریض داریم تامریض

به اینا فقط محل سگ ندیم

گفتمکه محل رفتوامد هرروزمه خیلیم شلوغه چیزی نگفتم یاروفقط دهن کثیفش جنبید دسش بهم میخورد عضو مهمشو ...

خب بازم بنظر من باید داد میزدی و آبروشو میبردی اما خب..

وقتی تو یه حرف زشت میشنوی دهنی که اون حرفو زده باید خجالت بکشه، گوشی که اون حرفو شنیده زشت نشده 😊

نامم ز کارنامه عشاق محو باد  گر جز محبت تو بود شغل دیگرم  عکاس 📷🍃 فیلم ساز 🎬🌼
خب بازم بنظر من باید داد میزدی و آبروشو میبردی اما خب.. وقتی تو یه حرف زشت میشنوی دهنی که اون حرفو ...

مرسی