2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده از خودم متنفرم

308 بازدید | 18 پست

با مامانم دعوام شد بهش گفتم ازت متنفرم چند بار گفتم. کاش لال میشدم زبونم آتیش می‌گرفت این حرفو نمیزدم. مامانم قلبش شکست ناراحت شد. چی کار کنم دارم دیوونه میشم. من تا الان هیچ وقت به مادرم تو نگفتم بهش بی احترامی نکردم. تو رو خدا بگید چی کار کنم      

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 

برو ازش معذرت بخواه دست و پاشو ببوس اینقدر قربون صدقش برو از دلش دربیار

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ی کادویی گلی چیزی بگیر برو ببوسش اشتی کن 

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
برو ازش معذرت بخواه دست و پاشو ببوس اینقدر قربون صدقش برو از دلش دربیار

هیچوقت نزاشت دستشوببوسم مامانم پرتم کرد اونور گفت گمشو لوس 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
2706