2733
2739
عنوان

بیاید ببینید چی اضافه؟؟؟

564 بازدید | 120 پست

لیست جهاز بگید چی خوبه چی نه قیمت هام ک میزنم میخام تو این حدود قیمت بردارم 

پرده ۲ تومن..مبل ۷ تومن  قالی ۲۵۰۰(۶ متری و با گلیم اتاق حساب کردم) تی وی ۷ تومن  یه گرامافون یا ی چیز کوچیک برای تزئین سالن ۵۰۰ تومن ۴ تا صندلی برای میز جزیره ۸۰۰ تومن تخت خواب ۲۵۰۰( فقط تخت میز ارایش و اینا شوهرم زده) جا کفشی ۴۰۰ تشک تخت ۵۰۰( تشک مامانم میدوزه برای تختم یکی از اون تشک ها شوهرم میخره) رو تختی ۵۰۰ پتو و تشک خریدم و دوختم...جارو برقی ۱۵۰۰  بخارشوی ۲ تومن  چرخ خیاطی ۲ تومن ... اتو ۱۵۰۰  میز اتو ۴۰۰  یخچال ۱۴ تومن لباس شویی ۶ تومن...سرویس قابلمه ۴ تومن...سرویس قاشق ۲ تومن...سرویس ارکوپال ۱۵۰۰..سرویس چینی(فقط پذیرایی)۱ تومن...پارچ و لیوان و سینی و قندون و اینا ۱۵۰۰...سرویس کارد ۵۰۰...پلاسکو ۱ تومن  سرویس حبوبات (اورانوس نمیخرم تک تک میخرم و پاسماوری ) ۲ تومن..اب کش ۵۰۰...وسیله پذیرایی یا پیوتر یا سرامیک ۱ تومن...کتری برقی ۵۰۰...توتسر ۱ تومن..چرخ گوشت ۱۵۰۰...اب میوه گیری ۱ تومن غذاساز ۱ تومن گوشت کوب سه کار ۸۰۰...اسیاب و مخلوط کن ۱۵۰۰..کلمن و فلاسک ۱ تومن... زودپز ۲ تومن پلو پز ۱۵۰۰...سماور نمیخوام ...چایی ساز ۱۵۰۰..اسنک ساز ۱ تومن...بچه ها دیگه چی لازم یا چی اضافس بم بگید ممنون

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

همشو تو داری میخری ک ... 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2738

تی وی رو شما نباید بگیری، این یه قلم تو همه ی ایران پای داماده، پرده هم اونا بزنن، بخارشو هم لازم نیست، چایساز میخری دیگه کتری برقی نمیخواد

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اجاق گاز .پیک نیک.

اجاق گاز رو میزی دارم

عه اره پیک نیک مرسی😍😘

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
اینا همه که گفتی رو هم چند میشه

نمیدونم ولی کاش بالا ۷۰ نشه راسی چایی ساز نمیخام کتری قوری میخام ۵۰۰

عزیزم تلویزیون گرفتی ماهواره هم بگیر اخه تلویزیون با داماده کی تاحالا تلویزیون گرفته که شما گرفتی

نخریدم ولی اینجا رسم گلم منطقه ما

اجاق گاز رو میزی دارم عه اره پیک نیک مرسی😍😘

ن این اجاق گاز بزرگا ک تو حیاط میذارن واسه سبزی سرخ کردن یا برنج دم گذاشتن میتونی از همون پیک نیکم استفاده کنی

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
2706