2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دخترای من 4سالو 2سالو 11 ماهس روزی یه وعده بادم و یه روز گردو پسته همه ماهی چند بار با این گرونی ولی ...

ببین مثلا من امروز یه دوته گردو صبح دادم

الان دو تا و نضفی پسته

زیاده یا کمه

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

ی شب در میون شیر بادوم میدم،گردوهم پودر کردم میریزم رو لقمه نون پنیرش صبحانه،چون اصلا نمیتونه بجوه گردو،کوچکترم ک بود حلوای 4مغز درست میکردم الان نمیخوره،دوساله و س ماهشه

2738
من بچم یک سال و نیمشه اصلا نخورده یعنی نمیخوره  فقط گرسنش که میشه میره در یخچال اشاره میکنه به ...

من خالی نمیدم  مثلا موزش رو تو پودر پسته میغلتونم

یا خرماش رو تو پودر کردو

ی شب در میون شیر بادوم میدم،گردوهم پودر کردم میریزم رو لقمه نون پنیرش صبحانه،چون اصلا نمیتونه بجوه گ ...

نخندی ها مغز ۴ مش چیه?

چقدر مغز تو حلواش میکردی

من خالی نمیدم  مثلا موزش رو تو پودر پسته میغلتونم یا خرماش رو تو پودر کردو

بدبختی اینجاس بچه من موز و خرما هم نمیخوره کلا هیچی نمیخوره 

فقط ماست میخوره گرسنش میکنم غذا میارم میگه این نه ماااا(یعنی ماست)😥

بدبختی اینجاس بچه من موز و خرما هم نمیخوره کلا هیچی نمیخوره  فقط ماست میخوره گرسنش میکنم غذا م ...

تو ماستش پودر کردو بریزی نمیخوره؟

حالا بچه من به ماست الرزی داره جدیدا تست کردم بازم روز اول خوب بود روز دوم بهم ریخت

بدبختی اینجاس بچه من موز و خرما هم نمیخوره کلا هیچی نمیخوره  فقط ماست میخوره گرسنش میکنم غذا م ...

سویق کودک بگیر بریز تو ماست بده عالیه پودر جوانه جو وگندمه من هنوز به دخترام میدم واسه کم خونی و تپلی و رشد استخوناس 

دختر بزرگ من خوبه همه چیز میخوره ولی کوچیکه پدرمو درآورده تا قاشق رو میبرم جلو دهانش،دهنشو میبنده یعنی اگه میخوای صبور باشی بیا به دختر کوچیکه من غذا بده.

خرما، میوه، لقمهءچیزهای شیرین اصلا نمیخوره

نمیدونم باهاش چیکار کنم

کسی راه حلی داره؟

همه میدونیم خوب بودن خیلی خوبه، ولی هیچکس خوب نیست.
2706