2733
2739

سلام خانمای عزیز

من ۵ ساله ازدواج کردم از اول زندگی مادرشوهرم وقتی منو تنها گیر میاورد نیش و کنایه بارم میکرد کلا آدم حاضر جوابی و فقط هم با حرفاش آدمو نیش میزنه ۲ تاهم جاریم کلا تو دهنش اسم جاریمه چون خودش انتخابش کرده ولی منو همسرم انتخاب کرده میگه تو دنیا بهتر ازین نیست عروس نگم براتون که چقدر فرق میذاره جوری شده که من از خونشون فراری شدم بخاطر این نیش و کنایه و فرق هایی که میزاره بنظرتون من چیکار کنم😔😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خونشون نرو! من آخرین بار بهمن پارسال خونشون بودم! دیگه نرفتم تا الان!در صورتی که خونشون هم طبقه ی پایین خونه ی ما هست

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

از وقتی اومدم نی نی سایت خداروشکر میکنم مادرشوهر پدرشوهر ندارم😌

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2738

عزیزم منم همین مشکلو دارم 

همین هفته باهاشون یه دعوای اساسی کردم و رابطمو کلا قطع کردم باهاشون

دیگه خسته شدم از رفتارای خودخواهانشون

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
خوشا ب سعادتت

😌😌

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

اینم بگم که خیلی چند رو هستن مادرشوهرم جلو شوهرم جوری با من رفتار میکنه که انگار مهربونترین آدم روی زمین جلو فامیل های شوهرم جوری رفتار میکنه که  انگار بهترین مادرشوهر دنیاست وچیزی به نام فرق گذاشتن بین عروسها نمیدونه اصلا 😏😏😏نمیدونم کسی هست که مثل من همچین مادرشوهری داشته باشه ؟

خانمای گلی که بمن پیشنهاد دادید که نرم منم سعی کردم کم برم و بیام تا اعصابم خرد نشه ولی مشکل اینجاست که بمن میگن تو هدفت اینه بیای جدایی بندازی بین ما 😐وباعث بشی پسرم کم بیاد و بره و شوهرم هم هرچی این اخلاق های مادرشو میگم باور نمیکنه چون جلو شوهرم یه فرشتست

خانمای گلی که بمن پیشنهاد دادید که نرم منم سعی کردم کم برم و بیام تا اعصابم خرد نشه ولی مشکل اینجاست ...

بهشون بگو شوهرم عاقل و بالغه احترامی نیست من بین شما جدایی بندازم خودش تشخیص میده چقدر بره بیاد

باسمک الله الکبیر العظیم الملک الحق المبین
2706