2737
2734

یه آقایی حدودا 30ساله

یه سری مشکلات روانی داره مثل شیزوفرنی و ...

یه واحد آپارتمان پدرش براش خریده و جدا زندگی میکنه

ماهی 600 بهش میده

خرج لباس و دارو و غذا و ... با پدرشه

اثاث منزل هم داره

به نظر شما درسته برای یه همچین آدمی زن گرفت؟ کسی حاضره خودش سرکار بره، برای مخارج منزل (چون این اقا توانایی کار کردن ندارن) کسی هست زن ایشون بشه؟

در ظاهر نشون نمیده ایشون مشکل دارن ولی یه وقتایی با پدر و مادرش دعوا دارن و دست بزن داره...

بعضی ها میگن زن بگیره درست میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مشكل روانيو ك ديدم بقيشو نخووندم

نه زنش نشيااا ديوونه نشيا😐

طرف سالمه پير ميكنه زنشو مشكل روانيم داشته باشه ك هيچي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

سامانه «هفتاد سی» کاربران را در ۷۰ درصد سود بازار بزرگ محصولات اعتباری از جمله شار ژ و بسته های اینترنت و قبض و… شریک می کند.

شما روی خرید کسانی که از طریق شما با سایت و اپ ۷۰۳۰ آشنا شده اند، سود مشخص خواهید داشت.

از طریق لینک زیر در چند ثانیه عضو شوید و شروع به درآمدزائی کنید.

https://7030.ir/r/daramad72 

شناسه‌ی معرف هنگام ثبت نام: daramad72 

کاملا واقعی امتحان کنید👌

من به نظرم اون بعضی ها دچار مشکل روانی حادتری هستند. خیلی ببخشید ولی چقدر بیشعورن اگه برن دختریو با این اقا بدبخت کنن. 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706