2733
2734
عنوان

دعوا با شوهر

274 بازدید | 16 پست

من و شوهرم همو دوس داریم ولی خیلی دعوا میکنیم نه شدیدمادر شوهرم میگه شاید مقصر خودشه ک اصرار کرده ازدواج کنه یا تا کار خوب نداشته براش زن نمیگرفتن 

نمیدونم همو دوس داریم ها ولی خیلی دعوا میکنیم سر هر چیزی 

خدایا خودت مواظب 😍آراد 😍تو دلم باش ❤❤پسرم منو بابایی بیصبرانه منتظرتیم ❤❤❤❤

بعد مادر شوهرم ک خودش منو انتخاب کرده گفت کاش تو دوران نامزدی اگه میدونستین جدا میشدین خودشو مقصر میدونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دفعه دیگه که عصبانی شدی سعی کن حرف نزنی، هیچی نگو چون موقع عصبانیت تو یه چیز میگی اونم یه چیز بعد دعوا میشه، هیچی نگو برو یه آبی به صورتت بزن، فضا رو عوض کن، یه مدت که اینطوری کنی عادت میکنی، دعواهانون خیلی کم میشه

2738
مثلا سر چی دعوا دارین؟

مثلا دیشب من پیام دادم بهش خونه مامانم بودم ک رفتی دنبال اجیت منم باهات میام 

چون خواهرش سر کاره 

دو فروشگاه کار میکنه 

گفت هست اون یکی 

منم گفتم چ ربطی داره میخواستم بیام بعد نرفتم تا الانم باهاش سرسنگینم 

خب منم اگه مادرشوهرت بودم غصه میخوردم چرا باید مادرشوهرت از اختلافهای شما با خبر باشه یعنی نمیتونید حفظ ظاهر کنید همه زن و شوهرا دعوا میکنن ولی اونایی ک همو دوست دارن دعوا رو از خونه بیرون نمیبرن.فک کنم سنت کمه

خب منم اگه مادرشوهرت بودم غصه میخوردم چرا باید مادرشوهرت از اختلافهای شما با خبر باشه یعنی نمیتونید ...

ما خونه مادر شوهرمیم پنج ماهه عروسی کردیم تا خونمون اماده شه

2706