2737
2739
عنوان

خیلی اذیت میشم

265 بازدید | 25 پست

من خیلی دارم اذیت میکشم ازطرف خانواده شوهرم قبلانمیگم خیلی خوب بود ولی وقتی میرفتم پیششون خیلی بهم خوش میگذشت ولی ازوقتی جاریم اومده دیگه بهم خوش نمیگذره مادرشوهرم خیلی فرق میذاره وبقیه خونواده هم مثل مادرشون رفتارمیکنن جاریم خیلی بامن درافتاده ولی ازظاهرش هیج چی مشخص نیس بعداومدنش برادرشوهرم کلابامن قهره انگار.من میخواستم فرداکل فامیل شوهرمونهاردعوت کنم برادرشوهرمیناتافهمیدن همه رودعوت کردن غیرازمااگه من همچین کاری بکنم انگ حسادت بهم میزنن تازه اگه دعوت کنم میگن ازاونایاد گرفتن خیلی اذیتم میکنن توبرزخم انگار

روز99/9/9بهترین اتفاق زندگیم رخ داد.💘☝😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باهاشون در نیفت، منم همینکار  و کردم زندگیم از هم پاشید، با همشون قطع رابطه کردم ولی همه چیز سر من شکست، شما خودتو بزن به بی خیالی، انگار هیچ اتفاقی نیفتاده، به شوهرتون هم نگید بریزید توی خودتون بهتره

شما دعوت نکن هیچ کسی رو.

خودتم اروم باش.

بعضی ها عقده ای بزرگ شدن کاری نمیشه کرد.

شما بزرگواری کوتاه بیاو فقط به خورت و زندگیت برس انگار نه انگار اونا هستن.اینجوری بدتر میشن

چقدر خنده به سیمای شما می آید  

مگه دیوونه ای دعوت میکنی بااین همه گرونی؟اصلارونده میخوادبسوزونتت به روت نیاروهرکیم به روت آوردبگوعزیزم مااونقدردرگیرروزمرگی های شیرینمون هستیم که این مهمونیای کوچیک به چشممون نمیاداصن.موقع جشن پسرم همه اومده بودن الایکی ازفامیلاکه میخواست بانیومدنش منوبسوزونه وقتی تیکه انداخت منم گفتم ای باباازبس سرمون گرم خوشی شدکه اصلاجاتوخالی ندونستیم به چشم نیومدخخخخ

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2738

گلم تنها راهش بی تفاوت بودن بهشونه....یعنی شاد باش ...و این شادی رو به قلبت منتقل کن و سعی کن همیشه به شوهرت احترام بذاری...هیچ وقت پشت سر جاریت جلو خانواده شوهرت حرفی نزن..کاری کن جاریت حس کنه اصلا اصلا برات مهم‌نیس دعوتش بکنی یا نه...یعنی اون شخص اصلا اهمیتی نداره برات..علت اینکه داره تقلا میکنه و حتما پشت سرت کارایی کرده و میکنه چون ازش سری و کم آورده..آدمهای بی شخصیت همینطورن

اما سیاست تو سیاست شاد بودن و عاشق هم بودن هست منظورم با شوهرت..عادی بودن ..خندیدن...و به تمام کارها و عملکردهاس بی تفاوت بودن

گوش کن به این حرفام مطمئن باش تا ماتحتش میسوزه و برنده میدانی

البته یه بار به برادرشوهرت بگگو ..فلانی مشکلی هست..اتفاقی افتاده.‌فک میکنم از من ناراحتین

ببین چی میگه

بگو من همون آدم قبلم چیزی از طرف من عوض نشده

باهاشون در نیفت، منم همینکار  و کردم زندگیم از هم پاشید، با همشون قطع رابطه کردم ولی همه چیز سر ...

خودموزدم به بی خیالی ولی هرسری یه جورحرصم میدن

وقتی داریم پشت یکی حرف میزنیم یعنی برامون مهمه

وقتی از دعوت نکردنش ناراحت میشیم یعنی مهمه واسمون

اتفاقا عادی و شاد باش

دیدیش خوشحال و راحت و عادی و این احساس و به قلبت منتقل کن..چون اون شخص خاصی نیست بذار مثل اسفند رو آتیش بپر بپر کنه واسه خودش آخرش اونه که میسوزه شما مثل یک گل سنگین تو جات نشستی

شما دعوت نکن هیچ کسی رو. خودتم اروم باش. بعضی ها عقده ای بزرگ شدن کاری نمیشه کرد. شما بزرگواری کو ...

همین کارومیکنم به خدا ولی بازبعدیه مدت میبینمشون تایه ماه خوابم نمیبره انقدرکه اذیت میکنن

همین کارومیکنم به خدا ولی بازبعدیه مدت میبینمشون تایه ماه خوابم نمیبره انقدرکه اذیت میکنن

شما تا میتونی بیخیال باش.

چون فقط بیخیالی جواب میده هم خودت راحت تری هم اونا بیشتر لجشون میگیره

منم حس مشابه داشتم و واقعام درکتون میکنم اما کاری نمیشه کرد

چقدر خنده به سیمای شما می آید  

مثلا چن وقت پیش رفتم تولدبچه خواهرشوهرم کادوی خوبی هم بردم ولی اصلا به چششون نیومدبا اینکه ماراهمون دوره ومادرشوهرم یه ماهی میشدکه ماروندیده بود موقع رفتن همش به جاریم میگفت پاشو بریم حتی به من نگاهم نکردفقط یه بارگفت میخوای بیای خونه مامن گفتم ممنون گفت باشه.تازه بعدش بااصرارخواهرشوهرم رفتیم تارسیدم دم درشون مادرشوهرم بیرون بودمنو دید رفت توخیلی ناراحت شدم

2706