2737
2734
عنوان

کنتل(همیار)

271 بازدید | 18 پست

سلام دوستان 

میخوام یه اپلیکیشن درامدزایی بهتون معرفی کنم که صددرصد مطمئنه چون همه سایت ها و برنامه ها تاییدش کردن و چندسالی هست درحال فعالیته .با نصب اپلیکیشن همیار روزانه با چندساعت وقت گذاشتن میتونین درامد زایی کنین .از بازار برنامه و دریافت کنین و کد معرف رو C10186815 بزنین و خودتونم میتونین زیرمجموعه بگیرین و فعالیتتونو گسترده تر کنین .

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام برای کاپ قائدگی سوال دارم 

شما فرمودید داشتید 

هر وقت گذاشتیم چند وقت بعد خالی کنم ؟

کجا و چطور درش بیارم ؟

وقتی در میاری یکهو خون ها میریزن و باید حتما تو دستشویی در بیارم درسته؟

ممنون میشم راهنماییم کنید 🌷

سلام برای کاپ قائدگی سوال دارم  شما فرمودید داشتید  هر وقت گذاشتیم چند وقت بعد خالی کنم ...

من روزی ۴ بار .صبح ک ازخواب بیدار میشم ظهر ک از سرکار میام و عصر و شب قبل خواب 

حتی اگه کامل پرنشده خالی کن و دوباره بذار 

حتما حتما داخل سرویس انجام بده .سریع سرشو ب طرف پایین بگیر خالی ک شد بشورش دوباره جا بذار 

دمشو ک بگیری دستتم کثیف نمیشه

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
سلام برای کاپ قائدگی سوال دارم  شما فرمودید داشتید  هر وقت گذاشتیم چند وقت بعد خالی کنم ...

و اینکه ناخن نداشته باشی بهتره چون دلت ریش میشه .من با سه تا انگشت دست راستم در میارم 

اول یکم درحالت دسشویی با عضلات لگنم میارمش پایین بعد ک دستم بهش رسید درش میارم .باید کف کاپ رو بگیری تا راحت در بیاد .دمشو ک بگیری و بکشی احتمال پاره شدن داره

موقع جا گذاری استرس نداشته باش نفس عمیق بکش .یکم با اب مرطوب شه و تاش کن و تو پوزیشن مناسب جاگذاری کن ب محض اینکه کیپ بشه ی صدای کوچولو میده .و دمش میره بالا نباید بیرون بمونه

2738
متشکرم مهربون  حالا هر مارکی عیبی نداره ؟ یا فقط لونت بگیرم؟

من لیوا کاپ دارم از دیجی ۲۷۵ خریدم تخفیف هم میذاره 

لونت رو کاربر اوپرا پیشنهاد داده بود 

از منم خوبه 

2706