2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دخترمن شهریور 93 هستش ثبت نام کردم امسال بره پیش دبستانی اگه دیر بره بزرگ که بشه یه سال عقب تر از بقیه هم سناشه یه سال دیرتر درسش تموم میشه

بعضیا جهشی میزارن بچه هاشون درس بخونه که زودتر تکلیف درس وزندگیشون مشخص بشه چرا دیر بزاریم برن

گله از دست کسی نیس ، مقصر دل دیوانه ماست😊
2740
دخترمن شهریور 93 هستش ثبت نام کردم امسال بره پیش دبستانی اگه دیر بره بزرگ که بشه یه سال عقب تر از بق ...

زودتر بره چه اتفاقی براش میفته فقط دیر تر وارد جامعه میشه دیرتر متوجه هیولایی به نام‌کنکور میشه دیرتر وارد عرصه زنگی و فکرو دغدغه میشه در عوض زود تر بزرگ میشه و بچکیش و باید بزاره کنار حالت خوشی و بی خیالیش و

[QUOTE=106159173]nafiss68 سلام منم دقیقا میخوام دخترم رو به سال دیرتر بفرستم. کلی تحقیق کردم گفتن دیرتر برن خیلی بهت ...[/QUOTE

من فعلا که پیش ننوشتم و می خوام یک سال دیر بنویسم متولد چه ماهیه؟

[QUOTE=106159173]nafiss68 سلام منم دقیقا میخوام دخترم رو به سال دیرتر بفرستم. کلی تحقیق کردم گفتن دیرتر برن خیلی بهت ...[/QUOTE

من فعلا که پیش ننوشتم و می خوام یک سال دیر بنویسم متولد چه ماهیه؟

2706