2733
2739

نه بابا بعدش ازاد میشه حالا دکتر هرچی گفته انجام بده الکی هم به خودت استرس نده

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیز دلم ماکروویو که نیست🤣

خود دارو کلی زمان میبره تا اثر کنه و هورمون ها ترشح بشه تا تخمک بالغ بشه بعد از این فرایند هم تخمک حدود ۲۴ ساعت در دسترسه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2731
نه عزیز دلم ماکروویو که نیست🤣 خود دارو کلی زمان میبره تا اثر کنه و هورمون ها ترشح بشه تا تخمک بالغ ...

یعنی بعد ۳۶ساعت ۲۴ساعت زندس؟اخه میگن ممکنه ۱۲ساعت بعد آزاد بشه تا برسه ۳۶ساعت از بین رفته😭😭

یعنی بعد ۳۶ساعت ۲۴ساعت زندس؟اخه میگن ممکنه ۱۲ساعت بعد آزاد بشه تا برسه ۳۶ساعت از بین رفته😭😭

ببین هر دارویی زمان اثر داره 

و حتی ممکنه بعد از ۴۸ ساعت آزاد بشه که دکترت این زمانبندی رو انجام داده چون اسپرم سه تا پنج روز زنده است و شرایط محیاست

به نظر من اصلاً بهش فکر نکن چون استرس خودش باعث میشه این روند به تاخیر بیفته 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2738
ببین هر دارویی زمان اثر داره  و حتی ممکنه بعد از ۴۸ ساعت آزاد بشه که دکترت این زمانبندی ر ...

ممنون عزیزم خدا کنه جواب بده الان ۴روز گذشته بشدت زیر دلم درد داره از پریودی شدیدتر

انشاالله که بارداری 

فقط زیاد راه نرو و پله بالا پایین نکن

گرمی هم نخور 

جدی گرمی نخورم؟همش گرمی میخورم اخه

گرمی باعث میشه رد کنی قبلش باید میخوردی 

یکم نشاسته بزن تو آب سرد بعد از نزدیکی بخور