2737
2734
عنوان

دوستای گل مشهدی

207 بازدید | 11 پست

ارایشگاه مهناز شکیباییان کار  عروسشو جدیدا کسی دیده ؟؟ ارایشگاهی که کار لایت و اروپایی برای عروس انجام بده و قیمت منصفانه داشته باشه سراغ دارین که خودتون کارشو دیده باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها سلام...مهمون دارم خانواده شوهرم هستن مرغ درست کردم جاتون خالی الان یه تیکه ازش خوردم حس میکنم بو میده یکم چیکار کنم که بوش بر طرف شه..الان پخته شده منتظرم آبش کم شه ک خاموشش کنم توروخدا بگین

خیلی وقته دلم یه نی نی گرد و قلمبه و ناز میخواد اما خدا هنوز صلاحیتشو در من ندیده 😢واسم دعا کنین که منم خیلی زود بتونم حس شیرین مادر شدن رو تجربه کنم...آمین😊
2731
2738

من ارایشگاه ریحانه خاکپور توی هاشمیه رفتم میکاپ های لایت و قشنگی کار میکنه و شنیونشم عالیه..من رفتم اونجا شهریور پارسال ١٢۰۰گرفت ازم ولی هر موقع فیلممو نگاه میکنه ذوق میکنم کارش عالی بود

خیلی وقته دلم یه نی نی گرد و قلمبه و ناز میخواد اما خدا هنوز صلاحیتشو در من ندیده 😢واسم دعا کنین که منم خیلی زود بتونم حس شیرین مادر شدن رو تجربه کنم...آمین😊

نه فلفل دلمه نزدم الان برم بگیرم بندازم توی مرغم خوب میشه؟