2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم کاش بری دکتر

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠
2731
2738
فک کنم عفونت دارم امروز رفتم دکتر میگم برام آزمایش ادرار بنویس رفته همه آزمایشات رو نوشته انجام بدم ...

کشت ادرار رو نمونه می دادی، فردا صبح می رفتی بقیه آزمایش ها رو ناشتا می دادی. 

چون کشت ادرار حداقل ۲۴ ساعت زمان می بره آماده شه. ولی اگه اطمینان داری عفونت ادراری داری، سفیکسیم ۴۰۰ بگیر. روزی ی دونه بخور تا وقتی جواب از رو گرفتی. دکتر تجویز کنه.

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..

اول از همه ارامش داشته باش و اصلا استرس نداشته باش

اگه میتونی همین حالا برو دکتر یا بیمارستان برای اینکه خیالت راحت بشه 

اگه هم شرایطشو نداری اروم باش و استراحت کن تا فردا که بتونی بری

انشاالله مشکلی نیست

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
کشت ادرار رو نمونه می دادی، فردا صبح می رفتی بقیه آزمایش ها رو ناشتا می دادی.  چون کشت ادرار ح ...

چند روزه سوزش دارم بخدا صدبار رفتم بهداشت میگم بنویس میخوام ب رم آزاد انجام بدم میگه باید ادرار صبح باشه الان می رم اورژانس دکترش برام بنویس اگه عفونت باشه مشخص میشه نه؟