2733
2734

عروسیم این رفتوامدارو ادامه بده منم دوست ندارم اینطوری چون خانوادش ادمای پررویی هستن و دوست ندارم باصمیمیتم واردزندگیم شن حالا مبترسم من بگم رفتوامدو کم کنیم قبول نکنه یا خودش تنهابره و فکرکنه من ازشون فرارمیکنم چه رفتاری کنم که همسرم بهم حق بده و رفتوامدشومحدودکنه

میشه واسه اینکه حاجتام روا شن دعا کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط لطفا احساست رو جار نزن  پیشش چون خراب تر میشه ...باسیاست باش  ولی 

انقد از اول کار 

سعی تو تغییر شوهرتون نداشته باشید 

ب نظر من رفت وآمد با خانواده نشون دهنده سلامت روان فرد هست 

اگه رفت وآمد نداشت و با همه مشکل داشت بیشتر جای نگرانی داره 

2738

پیشنهاد میکنم عضو کانال مشاوره زندگی و پیوند عقل و عشق بشی،میتونی با تجربه های اون کانال رفتار درست انجام بدی

خدایا هزاران بار شکرت،برای نی نی های توی راه و تموم چشم انتظار های نی نی(اللهم صل علی محمد وال محمد)
خب خواستت خواسته ی بی جاییه عزیزم شما نمیتونی بگی خونه برادرت نرو اونم همین اول کاری😶😶😶 به کجا د ...

واقعا 😏

لطفا برای سلامتی مادرم صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد 

گلم با منطق باهاش حرف بزن 

بگو من بهت حق میدم که خانوادت رو دوس داشته باشی چدن ی عمره داری باهاشون زندگی میکنی کنارشون بزرگ شدی اما تو دیگه زن داری من دلم میخاد من اولین اولویتت باشم دوس دارم بیشتر وقتمون کنارهم بگذرونیم

آدمبه که شکل گرفته و میبینی که هر روز داره میره اونجا. بعدا که تغییری نمیکنه

ببین یه مدت یه سری برنامه دیگه بذار مثلا باهم برید بیرون تفریح پارک سینما یه جور دیگه ساعتاش رو  پر کن  ااگه دیدی بازم میخاد بره ادنجا این آدم همینه در هر صورت با اونا رفت و آمد میخاد بکنه  اگه نه که بعدا هم میتونه به همین روش رفت وآمدش رو کم کنه

2706