2733
2739
عنوان

حقوق ماهانه

380 بازدید | 26 پست

از شوهراتون ماهیانه چقدر پول میگیرین برای خرج خودتون . منظورم یه پول ماهیانه ثابت آیا میگیرین که فقط در راه خودتون خرجش کنین ؟ اون مبلغ چقدره؟؟ ( کاری به اون خانم های شاغلی که کار میکنن و دستشون تو جیب خودشونه و میگن ما خرجی خودمون و در میاریم ندارم) منظورم خانم های خانه دار هست . یه مبلغ بگین لطفا و بگین آیا کافیه براتون .؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پول ثابت نمیگیرم هر چی بخوام برام میخره.و خدایی هیچوقت نه نگفته.

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2738

مثلا خودم تا دو سال پیش ماهی ۳۰۰ میگرفتم که خرج مانتو و لوازم ارایش و کیف و .. برای خودم میکردم . و الان با این وضع اقتصادی که حقوق ها چندان تغییری نکرده ولی گرونی شده همون سیصد و میگیرم ولی خرج هام محدود شده و قدرت خرید خیلی کمتری دارم

مثلا خودم تا دو سال پیش ماهی ۳۰۰ میگرفتم که خرج مانتو و لوازم ارایش و کیف و .. برای خودم میکردم . و ...

آره منم تا همون دوسال پیش ک قیمتا کمتر بود خیلی ولخرجی میکردم. ولی الان دست و دلم نمیره چیزی بخرم. فقط با پولم لوازم آرایش و عطر و ادکلن میخرم اونم ۶ماه یکبار... 😕 لباس اینا رو ک دیگه عید ب عید میخریم جدیداً ب لطف گرونی‌هایی ک ایجاد کردن... 😅

مثلا خودم تا دو سال پیش ماهی ۳۰۰ میگرفتم که خرج مانتو و لوازم ارایش و کیف و .. برای خودم میکردم . و ...

خب خودت اگه بچه نداری كار كن عزيزم من از بابام پول میگیرم خیلی از هزینه هامم میده به جز اون ولی باز خودمم خیلی كار میكنم هر مدل فعالیتی كه بتونم

2706