2737
2734
عنوان

اصلا دوست نداشتم که....

189 بازدید | 24 پست

بچه دوم بیارم.شوهرم مجبورم کرد.الان خیلی ناراحتم مخصوصا که جنسیت دوتاشونم یکیه😩

دلم گرفته حس میکنم توانایی بزرگ کردن دوبچه رو ندارم😔

دوست داشتم خوش باشم واز زندگی لذت ببرم حوصله ی دردسرای بچه رو ندارم😢

زایمان.شیر دادن.بی خوابی.از ریخت وقیافه افتادن و....😭

الان تو 6ماه دارم میرم نه حوصله ی خرید دارم ونه انتخاب اسم😭

همش هم شوهرمو مقصر میدونم😒

بجای اینکه خوشحال باشم همش ناراحتم😭😭

حتما دخترن اینطوری میگی 

بعد از سال ها گشتن تو نی نی سایت و خواننده خاموش بودن بلاخره عضو ش شدم 😍چقدر سرگرمم کرد و چقدر باعث شد مشغول خوندن باشم و همه کارهام موند رو زمین 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودتم ته دلت راضی بودی دیگه آوردی الان به خاطر هورمون های بارداری اعصابت خورده اینطور میگی بیاد تو بغلت همچین با عشق بزرگیش میکنی ناشکر نباش همین که سالمه عالیه 

بعد از سال ها گشتن تو نی نی سایت و خواننده خاموش بودن بلاخره عضو ش شدم 😍چقدر سرگرمم کرد و چقدر باعث شد مشغول خوندن باشم و همه کارهام موند رو زمین 😅

منم ی دختر دوساله دارم.... شوهرم چندوقته میگه پسر میخوام ولی من بچه نمیخوام... دیشب دوباره گفت من گفتم نمیخوام برو ی زن دیگه بگیر برات پسر بیاره... چون اهل نیست.. چهارساله ازدواج کردیم... کل خونوادشون مرداشون دو زنه هستن الانم میدونم شوهرم سرکار ک هست داره با ی دختر دیگه چت میکنه.... حالا امروز میگه رو برگه بنویس ک راضی هستی من ازدواج کنم و امضا و اثر انگشت بزن.... منم بهش گفتم حق حضانت و حق طلاق و بده امضامیکنم.... ولی میگه حق حضانت نمیدم خودتم زن بگیرم بخوای بد قلقلی کنی از خونه میندازمت بیرون.... 😐😐😐😐😐😐

2738

بگو حالا دو سالشه زوده دست به سرش کن حالا که بچه دوم نمیخوای زینب جون لجش در میاد با سیاست باش 

2706