2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتره انقدر زود انسولینی نشی که اگر بشی دیگه نمیتونی قطعش کنی اگر سلامتت توی خطر نمی افته اول طب اسلامی رو انجام بده ان شاالله نتیجه بده اگر نداد انسولین بزن

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2731

خیلی خیلی زیاده

قند ناشتا یه جوون سالم نباید بیشتر از 100 بشه باید روی 90 95 باشه

چیکار میکنی تو؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

باید پیاده روی کنی نون لواش اصلا نخور سنگک بخور سیر بخور کدو بخور میتونی بریزی تو ماست بخوری کله بادمجون رو بجوشون ابشو بخور

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
خیلی خیلی زیاده قند ناشتا یه جوون سالم نباید بیشتر از 100 بشه باید روی 90 95 باشه چیکار میکنی تو؟& ...

دارم دق میکنم دق دق ... قند شوهرمه 

دیروز جنازه بودم ۲۸ سالشه دکتر گفت انسولین ...

میگه نمیزنم میرم ورزش و طب سنتی

😍😍خدایا شکرت😍😍
2738
دارم دق میکنم دق دق ... قند شوهرمه  دیروز جنازه بودم ۲۸ سالشه دکتر گفت انسولین ... میگه نمیزن ...

اگه نزنه ممکنه عود کنه و دور از جون کور بشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
بهتره انقدر زود انسولینی نشی که اگر بشی دیگه نمیتونی قطعش کنی اگر سلامتت توی خطر نمی افته اول طب اسل ...

خانم عزیز من خودم دیابتی ام اگر دکتر تشخیص انسولین بده ار چه زودتر بهتر اطلاعات اشتباه ندین

دیابت وابستع به انسولین قطع کردن نداره نمبشه قطع کنی داروش انسولینه انسولین رو فاجعه جلوه ندین

طب اسلامی فقط کمک میکنه درمان نمیکنه 

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706