2737
2734
عنوان

خانمای باردار سونوNT

| مشاهده متن کامل بحث + 133 بازدید | 23 پست
ببین از یازده معمولا میرن واسه ان تی چون چه یازده بری چه سیزده فرقی نداره فقط ان تی رو نگاه میکنن با ...

اها شمارفتی هزینش چقدر بود زنگ زدم گفت ازاد ۳۶۰تومن

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           
اها شمارفتی هزینش چقدر بود زنگ زدم گفت ازاد ۳۶۰تومن

والا من با دفترچه تامین اجتماعی سونو رو دادم ۹۵تومن ازمایش رو دادم ۱۱۰تومن

ولی ازاد هم پنجاه تومن گرونه نه اینقدر دیگگگگگگگه 

خودشم من جای خصوصی رفتم یعنی بیمارستان و اینا نرفتم 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من با دفترچه تامین اجتماعی سونو رو دادم ۹۵تومن ازمایش رو دادم ۱۱۰تومن ولی ازاد هم پنجاه تومن گ ...

من خانم دکترم بهم شماره داد ۳تا مطب

یکیه اولیو زنگ زدم الان گفت بابیمه حدود۲۰۰ بدون بیمه۳۶۰

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           
2728
عزیزم یه سوال دارم استارتر وقتی آزمایش دادی عدد بتات چند بود؟ لکه بینی نداشتی هفته چهارم؟

بتام ۱۰۸۶

کمی اما رفع شد

بتام ۱۰۸۶ کمی اما رفع شد

هفته چندم رفتی آزمایش؟

من هفته سوم شانسی رفتم بتام 100 بود دکترم گفت خیلی ضعیفه شاید نمونه دباره فردا باید آزمایش بدم خیلی نگرانم

خدایا به همه یه تن سالم و یه قلب و ذهن آروم ببخش.آمییییییییین
هفته چندم رفتی آزمایش؟ من هفته سوم شانسی رفتم بتام 100 بود دکترم گفت خیلی ضعیفه شاید نمونه دباره فر ...

من هفته ۴ رفتم 

انشالله ک چیزی نیست عزیزم دوباره ازمایشو تکرار کن 

2738
مرسی گلم خدا نی نی تو برات نگه دراه 

مرسی عزیزم انشالله

انشالله خدا نینی شمارم حفظ کنه